FacebookTwitterПідписатися на RSS

Списки майбутніх першокласників 2022-2023 н.р., які проживають у мікрорайоні ЗОШ №23

Оголошення!

Списки майбутніх першокласників

2022-2023 н.р.,

(відповідно п.п.2,3 глави 1 розділу

ІІ «Зарахування до початкової школи», п.п.6,7 глави 1 розділу

ІІ «Зарахування до початкової школи»)

станом на 15.06.2022 року

Зарахувати учнями школи:

1. Дітей, у яких наявні всі необхідні документів.

Прізвище, ім’я, по батькові
1 Литвинчук Тимофій Іванович
2 Бондарук Софія Василівна
3 Зимонін Артем Анатолійович
4 Литвинець Уляна Тарасівна
5 Літвенко Глєб Романович
6 Гайдай Катерина Іванівна
7 Петряєв Володимир Олександрович
8 Швайко Анастасія Іванівна
9 Варениця Ванесса Андріївна
10 Краснощок Деміан Васильович
11 Пігаль Максим Сергійович
12 Савчук Артем Олександрович
13 Федорець Давид Олексійович
14 Черняк Матвій Михайлович
15 Шишута Вероніка Сергіївна
16 Балейко Тимур Максимович
17 Панасюк Богдан Олександрович
18 Веренчук Анатолій Анатолійович
19 Тележинська Вероніка Віталіївна
20 Еслюк Злата Михайлівна
21 Климук Максим Олександрович
22 Пилипчук Меланія Володимирівна
23 Слубко Ангеліна Володимирівна
24 Панасюк Устина Андріївна

2. Рекомендувати до зарахування у перший клас таких учнів:

Прізвище, ім’я, по батькові
1 Степюк Арсеній Михайлович
2 Власюк Олександр Сергійович
3 Данилевич Давид Олександрович
4 Березюк Денис Геннадійович
5 Ганіговська Юліана Вікторівна
6 Колеснік Назар Леонідович
7 Тимофіюк Артем Вікторович
8 Дроган-Богдана-Вікторія Віталіївна
9 Андросюк Матвій Дмитрович
10 Гасичак Максим Олегович
11 Кушнірчук Владислав Павлович
12 Михальчук Гліб Сергійович
13 Пились Мілана Юріївна
14 Савчук Давид Іванович
15 Улітич Поліна Олександрівна
16 Шахонов Захар Станіславович
17 Щеблюк Денис Олегович
18 Луцик Тимур Олегович
19 Неїлко Марія Олександрівна
20 Онищук Христина Русланівна
21 Шилко Артем Денисович
22 Шпепа Рима Артемівна
23 Бондарчук Марія Максимівна
24 Максимчук Марко Вячеславович
25 Антонюк Роман Юрійович
26 Бортнік Богдан Володимирович
27 Ващук Роман Іванович
28 Власюк Єлизавета Максимівна
29 Ковальчук Владислав Сергійович
30 Коленченко Давид Олегович
31 Коленченко Ілля Олегович
32 Конашук Артем Олександрович
33 Кравчук Діана Орестівна
34 Москвич Вероніка Олександрівна
35 Онищенко Анастасія Романівна
36 Рудчик Тимофій Станіславович
37 Беренюк Валерія Павлівна

Повне зарахування відбудеться при наявності всіх необхідних документів.

Адміністрація навчального закладу

Списки майбутніх першокласників 2022-2023 н.р., які проживають у

мікрорайоні ЗОШ №23

Відповідно до території обслуговування, що визначена рішенням виконавчого комітету від 16.02.2022 №95-1 «Про затвердження територій обслуговування закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

станом на 31.05.2022 року

Зарахувати учнями школи:

1. Дітей, які навчатимуться за програмою «Інтелект України», вчитель - Ковтунець О.М.

№ з/п ПІП
1 Байдюк Михайло Анатолійович
2 Мар’юк Авенір Володимирович
3 Вічинюк Марк Максимович
4 Войтович Матвій Андрійович
5 Гордіюк Владислав Віталійович
6 Денисовець Валерія Віталіївна
7 Король Соломія Романівна
8 Ільчук Соломія Романівна
9 Краснопера Ельвіра Юріївна
10 Куш Назар Сергійович
11 Лободюк Софія Олександрівна
12 Луцик Ілля Анатолійович
13 Малецький Остап Сергійович
14 Маліцька Анна Тарасівна
15 Малявко Анна Ярославівна
16 Матвійчук Поліна Андріївна
17 Мельничук Максим Олександрович
18 Мушка Дамір Миколайович
19 Нікітін Матвій Русланович
20 Рижук Марк Валерійович
21 Струбіцька Єва Валеріївна
22 Трофимчук Іван Олександрович
23 Шевчук Христина Миколаївна
24 Шнайдерук Мілана Юріївна
25 Шульга Ангеліна Романівна
26 Яворський Вадим Юрійович
27 Бутовченко Дмитро Артемович

2. Дітей, у яких наявні всі необхідні документів.

Прізвище, ім’я, по батькові
1 Костюкевич Ангеліна Дмитрівна
2 Кучеренко Артем Ігорович
3 Босак Марк Михайлович
4 Прохоренко Іван Дмитрович
5 Кушнерик Давид Артемович
6 Бродович Марк Миколайович
7 Люх Вікторія Володимирівна
8 Лучковський Максим Андрійович
9 Казмірчук Поліна Вікторівна
10 Кужелюк Марк Вадимович
11 Гордійчук Матвій Тарасович

Адміністрація навчального закладу

Списки дітей мікрорайону ЗОШ №23-претендентів на зарахування до 1 класу 2022-2023 н.р.

(станом на 31.05.2022 року)

Прізвище, ім’я, по батькові
1 Слюсар Олександра Дмитрівна
2 Матейчук Діана Павлівна
3 Мазін Назар Романович
4 Андрійчук Дмитро Сергійович
5 Васюк Анна Миколаївна
6 Гагаловський Олександр Андрійович
7 Гадай Єлизавета Леонідівна
8 Козак Мілана Дмитрівна
9 Корніюк Анастасія Костянтинівна
10 Мельник Евеліна Павлівна
11 Оласюк Адріан Андрійович
12 Саган Матвій Олександрович
13 Якобчук Микола Олександрович
14 Аршулік Матвій Юрійович
15 Бондарук Богдан Мар'янович
16 Городна Ярослава Володимирівна
17 Дем'яненко Роман Романович
18 Проценко Матвій Олександрович
19 Романюк Павло Андрійович
20 Трофімчук Іван Борисович
21 Удалов Максим Володимирович
22 Фомін Яна Василівна
23 Андрієнко Каріна Вадимівна
24 Гасіч Емілія Ігорівна
25 Гнасюк Олексій Олександрович
26 Гнасюк Софія Олександрівна
27 Лишук Ілля Вікторович

Повне зарахування відбудеться при наявності всіх необхідних документів.

Кiлькiсть переглядiв: 90

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.