FacebookTwitterПідписатися на RSS

Сектор ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Волинській області інформує

Пам’ятка для батьків на час літніх канікул

/Files/images/Емблема.jpg Весняні канікули – пора відпочинку та розваг. Саме тому необхідно пам’ятати про необхідність дотримання елементарних правил поводження в побуті, у громадських місцях, на вулицях тощо. З метою попередження нещасних випадків з дітьми, травматизму просимо Вас дотримуватися таких правил безпеки:
· не залишайте дітей без нагляду,нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, поліції та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною. Ви повинні знати, де і з ким знаходиться ваша дитина;
· слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;
· нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватися правил дорожнього руху;
· не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища без супроводу дорослих;
· нагадуйте дітям правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами;
· пам’ятайте про правила поводження з дикими та бездоглядними свійськими тваринами.
Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей!
Пам’ятайте: Ваше життя та життя дітей – у Ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.
Відпочинок запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем.
А подбати про це повинні Ви самі.
У разі необхідності телефонуйте:
При пожежі – «101»
До поліції - «102»
Швидка допомога - «103»
Служба газу – «104»


ПАМ'ЯТАЙ!

Підходячи до будинку, звертати увагу (озирнутися), не йде хто-небудь слідом і якщо йде - не підходити до під'їзду. Прогулятися на вулиці 15-20 хвилин, і якщо незнайомий чоловік продовжує йти слідом, розповісти про нього дорослому, який йде назустріч.

• Ніколи не входити в під'їзд з незнайомим чоловіком.
• Входячи в під'їзд обов'язково відразу закривати за собою двері (якщо на дверях кодовий замок).
• Якщо незнайомий чоловік вже знаходиться в під'їзді (біля ліфта, на сходах), вийти на вулицю і дочекатися, доки в під'їзд зайде хтось із знайомих дорослих.
• Ніколи не вступати в розмови з незнайомими людьми, тим більше не говорити їм, хто перебуває вдома (навіть якщо незнайомець називається другом або товаришем по службі батьків, кур'єром, листоношею, сусідом і т.д.). Можна сказати, що тебе йде зустрічати тато.
• Не відкривати двері в квартиру, якщо вдома немає дорослих (незнайомець може попросити води, зателефонувати по телефону, написати записку батькам, передати документи).
• Якщо незнайомий чоловік опиняється в під'їзді (або у твоєї квартири) і не вдається вибігти на вулицю. Треба телефонувати у всі квартири, що знаходяться поруч і розповісти про нього тому, хто відкриє двері. Краще телефонувати відразу в кілька квартир. Навіть якщо ніхто не відкриє - це відлякає злочинця.
• Про всіх невідомих підозрілих людей обов'язково розповісти батькам та вчителям в школі!


ПАМ’ЯТКА ПІДЛІТКАМ

/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка01.jpg Не носити коштовних прикрас, мобільний телефон. Не одягати одяг, що провокує.
/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка02.jpg Не розмовляти з незнайомими людьми. За жодних обставин не відчиняти двері незнайомим.
/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка03.jpg Не носити із собою великої суми грошей
/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка04.jpg Не приймати подарунків від незнайомих людей.
/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка05.jpg Не входити до ліфту або інших темних приміщень з незнайомою людиною.
/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка06.jpg Не гуляти поблизу пустирів, нежилих приміщень, будівельних майданчиків тощо.
/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка07.jpg За жодних обставин не сідати в автомобіль до незнайомих людей.
/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Памятка08.jpg Не перебувати одному на вулиці в темну пору доби

Збережемо наших дітей!

/Files/images/batkam/poradi_batkam/Наркоманія.jpg Серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших – проблема наркоманії. У двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Крім того, нині серед молоді мають місце поширення лікарські засоби, канабіс, бупреморфін, амфетамін, спайс, екстазі, опіум та їх прикурсори.
Звертаємося до батьків, дітей та інших небайдужих громадян, до здорової молоді і здорової нації: коли людина вперше бере у руки шприц чи пакунок з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім – прірва і про це якомога ширше потрібно розповідати та постійно наголошувати про най фатальніші наслідки вживання з конкретними прикладами, які нажаль, на сьогоднішній день переповнюють мережу інтернет.
У зв’язку з цим, працівниками ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Волинській області постійно здійснюються профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей щодо попередження вживання та можливого розповсюдження, чи сприяння цьому, наркотичних засобів.
Закликаємо всіх небайдужих батьків здійснювати максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної залежності, а саме:
- Посилити контроль над дозвіллям дитини, а особливо у позаурочний час;
- Дізнатись максимум інформації щодо кола спілкування дитини та вікової категорії друзів чи знайомих;
- Перевіряти особисті речі дітей на предмет виявлення заборонених в обігу речовин;
- Перевіряти та контролювати переписку та фото дітей у сторінках соціальних мереж;
- Вживати інших заходів для попередження та присічення вживання наркотичних та психотропних речовин дітьми на початкових стадіях.
Давайте разом збережемо здоров’я дітей та наше майбутнє!!!


/Files/images/novini/2016/cherven/preventsya/Правила_Інет.jpg


Сектор ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Волинській області


Кiлькiсть переглядiв: 1843

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.