Повернутися до звичайного режиму

Найочікуваніше свято - це Новий Рік

Є багато різних свят, але найочікуваніше - це Новий Рік. Завжди з нетерпінням кожен чекає цього свята, із якимось невимовно радісним та казковим передчуттям. Усі готуються до свята, купують та наряджають ялинки, вибирають подарунки для друзів і родини.

/Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3559.JPG /Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3562.JPG

Це свято не оминуло і ЗОШ № 23. Наша шкільна родина готується до Нового Року завжди заздалегідь. Спочатку ми наряджаємо ялинку, прикрашаємо яскравими маленькими ліхтариками, іграшками, гірляндами. І тоді у школі панує святкова новорічна атмосфера. Кожен чекає на новорічне диво.

/Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3563.JPG /Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3564.JPG

Завжди радісно спостерігати за звичаями та традиціями в новорічні та різдвяні дні, особливо коли по справжньому зимова погода, падає пухнастий, лапатий сніг. Дивитись у вікно на яскраві мерехтливі вогники, які горять майже у кожному класі школи. Напевно, через те що Новий Рік є загальношкільним святом, відзначати його так весело і захоплююче!

/Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3565.JPG /Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3566.JPG

Щирими привітання та побажання висловили директор ЗОШ №23 м. Луцька Віктор Семенович Мартинюк та педагогічний колектив: «Шановні учні, колеги, батьки! Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, тож хочеться побажати усім Вам затишку в оселях, найщиріших емоцій у родинах, успіхів у праці та навчанні. Хай жоден із Вас не залишиться самотнім у ці прекрасні миті новорічних свят. Бажаємо кожному здоров’я, любові, миру, добра і щирих усмішок. Віримо, що в Новому році поруч з Вами тільки примножуватимуться найвідданіші друзі, і їх тепло буде зігрівати Вас щодня, щохвилини».

/Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3572.JPG /Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3575.JPG
/Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3578.JPG /Files/images/novini/2017/gruden/noviy_rk/SAM_3579.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.