Аналіз учасників-учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу олімпіад

Предмет2010-20112011-20122012-2013 2013-2014 2014-2015
Математика301 1 1
Укр. мова002 1 3
Іноземна мова000 0 1
Економіка002 0 0
Фізика233 2 1
Астрономія110 1 0
Інформатика, інформаційні техн.121+2 2+1 2
Історія313 1 3
Географія323 2 2
Біологія431 0 4
Екологія011 2 1
Хімія212 3 3
Обслуговуюча праця110 1 0
Технічна праця111 1 0
Педагогіка і психологія012 3 0
Фізична культура--1 0 0
Всього211725 22 21

Результати участі учнів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт


Навч.рікШкільнийМіськийОбласнийВсеукраїнськийМіжнародний
2010 20116 (12)2 (6)
2011 20127 (7)0 (7)2 (3)
2012-201319 (19)10 (19)4 (5)1 (2)

Аналіз участі учнів школи у І етапі конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт

Навчальний рікучасникипризериІ місцеІІ місцеІІІ місце
2009-20101022
2010-2011621
2011-20127
2012-2013 2013-2014 2014-201519 14 1410 11 63 3 02 4 15 4 5

Вітаємо переможців предметних олімпіад 2013 - 2014 року.

Українська мова та література

Цибульська Каріна, 8-Б клас, ІІІ місце, ІІ етап, вчительЧугункова О.І.

Математика

Налепа Анна, 7 - В клас, І місце, олімпіада ім. М.Кравчука (міський рівень), ІІІ місце олімпіада ім. М.Кравчука (обласний рівень), ІІІ місце ІІ етап, вчительОмельчук Т.В.

Фізика

Цибульська Каріна, 8 - Б клас, ІІІ місце, ІІ етап, вчитель Пашкетник В.А.

Матейчук Наталія, 11 - А клас, ІІ місце, ІІ етап, вчитель Пашкетник В.А.

Астрономія

Матейчук Наталія,11- А клас, ІІ місце, ІІ етап, вчитель Юревич В.М.

Рибчук Віталій, 10 - Б клас, І місце, Всеукраїнський колоквіум з астрономії, відвідувачМАНу.

Інформатика

Рибчук Віталій, 10 - Б клас, ІІІ місце, вчитель Чашук О.Ф.

Дудик Назарій, 11 - Б клас, ІІІ місце, вчитель Чашук О.Ф.

Інформаційні технології

Рибчук Віталій, 10 - Б клас, вчительЧашук О.ф.

Обласний конкурс з інформаційних технологій (дизайн)

ІІ місце команда, Рибчук Віталій10 - Б клас, І місце в особистому заліку, вчитель Чашук О.Ф.

Історія

Велічко Катерина, 9 - А клас, ІІІ місце, ІІ етап, вчитель Солдатенко Н.М.

Правознавство

Масовець Олена, 10 - Б клас, ІІ місце, ІІ етап, вчитель Трофімюк - Чучман В.В.

Географія

Лихач Діана, 11 - Б клас. ІІ місце, ІІ етап, вчитель Риковська Т.Г.

Мосор Владислав, 10 - А клас, ІІ місце, ІІ етап, вчитель Риковська Т.Г.

Хімія

Матейчук Наталія, 11 - А клас, ІІ місце, ІІ етап, вчитель Боровицька І.Д.

Пришневська Ольга, 9 - Б клас, ІІІ місце, ІІ етап, вчитель Боровицька І.Д.

Козел Лілія, 8 - А клас, ІІІ місце, ІІ етап, вчитель Гут О.А.

Обслуговуюча праця

Тиха Валентина, 9 - Б клас, ІІ місце, ІІ етап, Патола А.А.

Екологія

Пасічник Тетяна, 10 - Б клас, ІІІ місце, ІІ етап, вчитель Гробова Г.І.

Лихач Діана, 11 - Б клас, ІІІ місце, ІІ етап, вчительР иковська Т.Г.

Технічна праця

Зань Олександр, 9 - В клас, ІІ місце, ІІ етап, вчительВойтович В.Г.

Педагогіка і психологія

Салівончик Анна, 10 - Б клас, ІІ місце, вчитель Хоменко А.П.

Шевчук Анастасія, 11 - Б клас, ІІІ місце, вчитель Хоменко А.П.

Чугай Марія, 11 - Б клас, ІІІ місце, вчитель Хоменко А.П.


Бажаємо всім нових успіхів та здобутків.


Вітаємо переможців та призерів конкурсів


Обласний заочний конкурс " Космос. Людина. Духовність.", номінація "Українці в космосі"

Рибчук Віталій, 10 - Б клас, ІІІ місце, МАН (Поліщук Р.В.)

Міський конкурс дитячої творчості " Я лучанин! Я лучанка!" номінація "Конкурс творів"

Коляда Анна, 5 - В клас, переможець, вчитель Смалюк Р.А.

ІY Міжнародний мовно - літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Коляда Анна, 5 - В клас, ІІІ місце, вчитель Смалюк Р.А.

Гурдан Юлія, 6 - Г клас, ІІІ місце, вчитель Бабула Л.М.

Мельник Дарина, 9 - А клас, ІІІ місце, вчитель Шевчук С.Г.

Міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Налепа Анна, 7 - В клас, І місце, вчитель Мартинюк В.С.

Шевчук Артем, 3 - В клас, І місце, вчитель Лечук І.Г.

Шендюх Ірина, 9 - Г клас, І місце, вчитель Солдатенко Н.М.

Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Цибульська Каріна, 8 - Б клас, ІІІ місце, вчитель Чугункова О.І.

Матейчук Наталія, 11 - А клас, ІІ місце, вчитель Луцик Л.Н.

Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів

Стасюк Володимир, 4 - Г клас, ІІІ місце, вчитель Петренюк З.В.

Обласна виставка - конкурс з технічного моделювання молодших школярів

Рожок Юлія, 5 - Б клас, І місце, гурток "Технічне моделювання молодших школярів"ЦНТТУМ



Вітаємо призерів і переможців творчих конкурсів


Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.