Повернутися до звичайного режиму
FacebookTwitterПідписатися на RSS

/Files/images/Емблема.png

Структура та організаційні принципи діяльності наукового товариства

Учнівське наукове товариство створюється при наявності необхідної матеріально-технічної бази, педагогічних працівників, які можуть працювати у даному напрямі. Навчально-виховний процес здійснюється диференційовано (відповідно до віку, індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей, стану здоров’я) з використанням різних організаційних форм роботи: заняття, гурткова і клубна робота, урок, лекція, індивідуальні заняття, конференція, семінар, курси, читання, вікторина, змагання, зльоти, олімпіади, конкурси, огляди, виставки,, оздоровчі збори, екскурсії, практична робота в майстернях і лабораторіях тощо.

Наукове товариство включає в себе творчі групи учнів, об’єднаних у секції з різних областей знань і охоплює своєю діяльністю не менше 50 учнів. Учні школи вступають у наукове товариство на підставі особистого бажання й рекомедацій вчителя.

На загальних зборах члени УНТ обирають Раду товариства із 7-15 членів строком на один рік на чолі з головою Ради. На першому засіданні Ради учні приймають Статут УНТ. Рада УНТ збирається двічі на семестр для обговорення поточних питань і перевірки виконання плану роботи.

Наукове товариство працює за річним планом роботи, обговореним на засіданні Ради НТ і погодженим конференцією НТ, затвердженим директором школи.

Керівним органом УНТ є Рада у складі: голови, заступника, секрктаря, керівників відділів секцій з числа педагогів та учнів.

У структурі наукового товариства працюють відділи:

1) історико-географічний;

2) хіміко-біологічний;

3) фізико-математичний;

4) філології;

5) мистецтвознавства;

6) спорту і технологій

7) науково-технічний, комп. науки


/Files/images/uchnyam/kreativ/Структура роботи з обдарованими дітьми_2020_2024.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 476

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.