/Files/images/Емблема.jpg

2014-2015 н.р.

Переможці обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та учасники міжнародних конкурсів

Рибчук Віталій, учень 11 – Б класу ІІІ місце Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики, ІІІ місце обласного конкурсу захисту науково-дослідницьких роботі з фізики, ІІІ місце міський етап олімпіади з інформаційних технологій, ІІІ місце міський етап олімпіади з інформатики, ІІ місце Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2015», ІІІ місце V Всеукраїнської науково-технічної виставки конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», ІІІ командне місце міських змагань з радіоелектронного конструювання

Вахто Антон, учень 11 – А класу ІІІ місце Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики

Печерська Олександра, учениця 10 – А класу переможець обласного етапу Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергії та середовище 2015»

Хомич Даниїл, учень 4 – Г класу ІІ місце обласний етап олімпіади з технічного моделювання, ІІ місце міський етап олімпіади з технічного моделювання, ІІ командне місце міський етап олімпіади з технічного моделювання

Тимощук Ілля, учень 9 – Г класу гран-прі обласного конкурсу української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки», І місце міський конкурс солістів-вокалістів «Шкільний соловейко», І місце обласного та міського конкурсу вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно!», ІІІ місце міських змагань радіокерованих автомоделей

Кліш Михайло, учень 9 – Г класу І місце обласного та міського конкурсу вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно!», ІІІ місце міського конкурсу літературно-музичної композиції «Сонце України в наших руках»

Яворський Антон, Остапчук Аліна, учні 6 – А класу переможці обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя країна - Україна»

Хазанюк Вікторія учениця 11 – Б класу І місце обласна виставка-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Вишивка», І місце міська виставка-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Вишивка»

Кравчук Вікторія учениця 8 – А класу І місце міська виставка-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Гончарство та художня кераміка», ІІ місце міська виставка-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Гончарство та художня кераміка»

Клець Віталій, учень 7 – Г класу переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати»


Міські олімпіади, конкурси захист наукових робіт та предметні турніри

Велічко Катерина, учениця 10 – А класу ІІІ місце міський етап олімпіади з фізики, ІІІ місце міський етап олімпіади з історії, ІІ місце міський етап олімпіади з географії, ІІІ місце міський етап олімпіади з фізики, переможець міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» у номінації «Геологічними стежками України», ІІ місце обласний етап конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт з геології, ІІ місце міський етап конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт з геології

Налепа Анна, учениця 8 – В класу переможець заочного конкурсу – олімпіади імені Михайла Кравчука, І місце міський етап олімпіади з біології, переможець міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» у номінації «Козацькому роду нема переводу», ІІІ місце міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з експериментальної фізики

Гурдан Юлія, учениця 7 – Г класу ІІ місце міський етап олімпіади з української мови, ІІІ місце міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Савич Катерина, учениця 8 – В класу ІІ місце міський етап олімпіади з української мови, ІІІ місце міський етап олімпіади з іноземної мови

Цибульська Карина, учениця 9 – Б класу ІІІ місце міський етап олімпіади з української мови, І місце міський етап олімпіади з біології, ІІІ місце міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Адамюк Владислав, учень 11 – А класу ІІІ місце міський етап олімпіади з математики, ІІІ місце міського конкурсу літературно-музичної композиції «Сонце України в наших руках»

Рощук Олена, учениця 11 – Б класу ІІІ місце міський етап олімпіади з історії, ІІІ місце міський етап конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт з всесвітньої історії

Пришневська Ольга учениця 10 – Б класу І місце міський етап олімпіади з біології, ІІІ місце міський етап олімпіади з хімії

Морарь Анна учениця 8 – В класу ІІІ місце міський етап олімпіади з хімії, ІІ місце міський конкурс-виставка «Мої улюблені коти»

Смаль Андрій учень 9 – Б класу ІІІ місце міський етап олімпіади з історії

Мосор Владислав учень 11 – А класу ІІ місце міський етап олімпіади з географії

Заєць Софія учениця 11 – А класу ІІ місце міський етап олімпіади з біології

Тиха Лілія учениця 9 – А класу ІІІ місце міський етап олімпіади з хімії

Пархомова Анастасія учениця 10 – Б класу ІІІ місце міський етап олімпіади з екології, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Intel – Еко Україна 2015», ІІ місце міська виставка-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Тістопластика»

Масовець Олена учениця 11 – Б класу переможець міського конкурсу науково-дослідницьких робіт «Дорогами слави і безсмертя», переможець міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» у номінації «З попелу забуття»

Приреза Дарина учениця 8 – В класу переможець міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» у номінації «Козацькому роду нема переводу», переможець міського конкурсу «До 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників»

Колеснік Роман учень 8 – А класу ІІ місце міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з науково-технічного напрямку, ІІ місце міська виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно» за прилад «Електричний регулятор потужності»

Смалюк Софія учениця 4 – Б класу ІІІ місце міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Мельник Дарина учениця 10 – А класу ІІІ місце міський етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Гудима Ірина учениця 8 – В класу ІІІ місце міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з астрономії

Пасічник Тетяна учениця 11 – А класу ІІІ місце міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з валеології

Рожко Дарина учениця 11 – А класу ІІІ місце міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з екології

Квасовець Дмитро учень 11 – Б класу ІІІ місце міська виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно» за прилад «Високовольтний трансформатор»

Кухарук Юлія, Кравчук Вікторія, учениця 10 – Б класу переможець міського етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» у номінації «Географія рідного краю»


Міські мистецькі фестивалі, конкурси та спортивні змагання

Ткач Іван учень 11 – Б класу І місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»

Щербик Юлія учениця 5 – В класу переможець обласного етапу Національного художнього конкурсу «Календар GLOBE 2015»

Салівончик Анна учениця 11 – А класу ІІІ місце міський етап V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка

Прохоренко Віктор учень 6 – Г класу переможець міського конкурсу творчих робіт «Герої не вмирають»

Драницька Анастасія учениця 7 – В класу ІІ місце міського конкурсу писанкарів, І місце міського конкурсу «Великдень у наших родинах»

Глинська Катерина учениця 7 – Г класу І місце міського конкурсу «Великдень у наших родинах»

Войтович В учень 7 – В класу, Марчук В учень 10 – Б класу переможець міського етапу Всеукраїнського молодіжного конкурсу «В об’єктиві натураліста» у номінації «Кращий слайд-фільм»

Тимощук Матвій учень 4 – В класу дипломант міського конкурсу солістів-вокалістів «Шкільний соловейко»

Шендюх Ірина учениця 10 – Б класу І місце міський конкурс-виставка «Мої улюблені коти»

Чепурнова Олена учениця 9 – В класу ІІ місце міський конкурс-виставка «Мої улюблені коти»

Простопчук Назарій учень 9 – А класу переможець міського конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір»

Дудік Вікторія учениця 9 – А класу переможець міського заочного конкурсу-виставки «Новорічний подарунок»

Венгерський Сергій 5 – А класу переможець міського заочного конкурсу-виставки «Новорічний подарунок»

Степанюк Назарій учень 11 – Б класу міський заочний конкурс екологічного плакату «Екосвіт очима юного художника»

Незіньковська Людмила учениця 5 – Б класу ІІІ місце міського конкурсу літературно-музичної композиції «Сонце України в наших руках»

Попович Світлана учениця 9 – В класу І місце міський конкурс малюнків «Сонце України в наших руках»

Андрійчук А учен класу ІІІ місце міський конкурс малюнків «Сонце України в наших руках»

Ткачук Вікторія учениця 10 – Б класу ІІІ місце міська виставка-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Художня аплікація»

Цехош Владислав учень 7 – Г класу ІІІ місце міська виставка-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Живопис»

Войтович В учень 4 – Б класу І місце міська виставка-конкурс робіт учнівської молоді шкільного віку з початкового технічного моделювання у номінації «Найпростіші механічні ігриста іграшки»

Лучковський Віталій учень 4 – Б класу І місце міська виставка-конкурс робіт учнівської молоді шкільного віку з початкового технічного моделювання у номінації «Найпростіші механічні ігриста іграшки»

Леміш Валентин учень 10 – Б класу ІІ та ІІІ місце міські змагання з конструювання та запуску повітряних зміїв

Туристична група переможець міського туру Всеукраїнського туру на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», переможець міського туру історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл Волині» з напрямку «Шляхами Волині»

Колектив «Містерія» переможці міського фестивалю польської культури «Різдвяна містерія»

Екологічна агітбригада «Діти довкілля» ІІІ місце міського конкурсу екологічних агітбригад

Колектив художників ІІІ місце міського конкурсу дитячого малюнка на асфальті «Ми за мир»

Загальношкільний конкурс «Обдарованість року - 2015»

Номінація «Інтелект року» - Велічко Катерина 10-А клас

Номінація «Дослідник року» - Налепа Анна 8-В клас

Номінація «Винахідник року» - Колеснік Роман 8-А клас

Номінація «Талант року» - Тимощук Ілля 9-Г клас

Номінація «Спортсмен року» - Кіпень Арсен 11-А клас

Номінація «Лідер року» - Данилюк Ангеліна 9 – А клас

Номінація «Гордість школи» - Рибчук Віталій 11-Б клас


Паростки надії (учні – переможці предметних олімпіад, конкурсів, змагань)
Рибчук Віталій 11 – Б класПростопчук Назар 9 – А клас
Тиха Лілія 9 – А класШендюх Ірина 10 – Б клас
Пархомова Анастасія 10 – Б класТиха Валентина 10 – Б клас
Цибульська Карина 9 – Б класМасовець Олена 11 – Б клас
Кліш Михайло 9 – Г класНалепа Анна 8 – В клас
Салівончик Анна 11 – А класМех Анастасія 7 – Б клас
Тимощук Ілля 9 – Г клас, Кліш Михайло 9 – Г клас
Адамюк Владислав 11 – А клас, Мосор Владислав 11 – А клас, Волосюк Андрій 11 – А клас, Марчук Владислав 10 – Б клас
Туристична група школи
Екологічна агітбригад «Діти довкілля»
Футбольна команда школи
Рожок Юлія 6 – Б клас, Стасюк Володимир 5 – Г клас
Щербик Юлія 5 – В клас, Воїна Ярослав 4 – Б клас, Попова Вероніка 5 – А клас, Шевчук Артем 4 – В
Солтисюк Олександра 8 – А клас, Хазанюк Вікторія 11 – Б клас
Склад Шкільної республіки
Журба Микола 6 – В клас, Якимчук Максим 6 – А клас, Прокопчук Анастасія 6 – А клас, Воробець Олександр 6 – В клас
Коляда Анна 6 – В клас, Яворський Антон 6 – А клас
Зразковий клас школи у номінації «Навчальна та наукова діяльність» 11-Б клас
Зразковий клас школи у номінації «Громадсько-організаційна діяльність» 6-Г клас
Зразковий клас школи у номінації «Культурно-мистецька та спортивна діяльність» 6-А клас
Гордість школи (відмінники школи)
Пасічник Тетяна 11 – А класПечерська Олександра 10 – А клас
Велічко Катерина 10 – А класЗуйко Марина 10 – А клас
Мельник Дарина 10 – А класМорарь Анна 8 – В клас
Гудима Ірина 8 – В класБацман Анна 8 – А клас
Грушецька Олена 8 – В класСавич Катерина 8 – В клас
Кресак Ілона 7 – А класДанилик Андрій 7 – Г клас
Мельник 7 – Г класОнищук Юрій 7 – В клас
Глинська Катерина 7 – Г класГурдан Юлія 7 –Г клас
Мазур Вікторія 7 – В класШишута Анна 7 – Б клас
Бояр Діана 7 – Б класАдамюк Владислав 11 – А клас
Заєць Софія 11 – А класРощук Олена 11 – А клас
Рожко Дарина 11 – А класПришневська Ольга 10 – Б клас
Казмірук Анна 8 – А класВолкова Анастасія 6 – Г клас
Кухарук Юлія 10 – Б клас
Колеснікова Анна 4 – Д класЯкимчук Максим 4 – Д клас
Волкова Анастасія 4 – Д класПрокопчук Анастасія 4 – А клас
Голуб Тарас 4 – А класЦибульська Златослава 4 – А клас
Бікєєв Максим 4 – А класОстапчук Аліна 4 – А клас
Гетьман Владислав 4 – А класЯщук Дарина 4 – Б клас
Ковальчук Аліна 4 – Б класВатащук Вероніка 3 – Б клас
Кухарчук Давид 4 – Б класХоміч Богдана 4 – В клас
Мельник Дарина 4 – В класМосковчук Руслан 4 – Г клас
Журба Микола 4 – Г класКоляда Анна 4 – Г клас
Шевчук Ілона 3 – А клас, Коцюбайло Дмитро 3 – А клас
Придальна Тетяна 3 – Б клас, Банада Наталія 3 – Б клас
Сичик Оксана 3 – Б клас, Андрієнко Дмитро 3 – Б клас, Мулько Ольга 3 – Б клас
Зубрицька Ольга 3 – В клас, Коробко Софія 3 – В клас
Коритан Соломілія 3 – Г клас, Захарчук Тетяна 3 – Г клас
Смітюх Єлизавета 4 – А клас, Грицюк Тимофій 4 – А клас
Петухов Максим 4 – Б клас, Гордійчук Анастасія 4 – Б клас
Кукришев Максим 4 – Б клас, Смалюк Софія 4 – Б клас
Шевчук Артем 4 – В клас, Рулінська Галина 4 – В клас
Почтарьова Яна 4 – В клас, Пушкар Ілля 4 – В клас
Хомич Даниїл 4 – Г клас, Пугінець Анастасія 4 – Г клас, Тіщенко Дмитро 4 – Г клас
Зеленська Діана 5 – А клас, Аноцький Олег 5 – А клас, Попова Вероніка 5 – А клас, Йоц Іван 5 – А клас
Марцинюк Софія 5 – А клас, Душак Оксана 5 – А клас, Дєдков Олексій 5 – А клас, Ковальчук Софія 5 – А клас, Пилипчук Юлія 5 – А клас
Омельчук Дмитро 5 – Б клас, Гапончук Юлія 5 – Б клас
Зубик Ольга 5 – Б клас, Коніщук Олександр 3 – Б клас
Перевозник Анастасія 5 – В клас, Вічепольський Юрій 5 – В клас
Рибчук Юрій 3 – В клас Омельчук Дмитро 3 – В клас Гришко Богдан 3 – В клас Міронов Нікіта 5 – В клас
Луцюк Олена 5 – Г клас, Остап'юк Софія 5 – Г клас
Стасюк Володимир 5 – Г клас, Гальчун Валерія 5 – Г клас
Гайдучик Вікторія 5 – Д клас, Тітаренко Вікторія 5 – Д клас
Іллюк Владислав 5 – Д клас, Денисов Микола 5 – Д клас
Третяк Вадим 5 – Д клас, Андрієнко Ярослав 5 – Д клас
Якимчук Максим 6 – А клас, Остапчук Аліна 6 – А клас
Лучковська Юлія, 6 – Б клас, Мельник Дарина 6 – Б клас
Ткаченко Софія 6 – Б клас, Поліщук Зорина 6 – Б клас
Ковальчук Аліна 6 – В клас, Журба Микола 6 – В клас, Коляда Анна 6 – В клас
Кiлькiсть переглядiв: 393

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.