Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/Емблема.jpg

Дошка пошани

Переможці предметних олімпіад (ІІ етап) 2018- 2019 н.р.

Зайняте місце, етап ПІБ учня Клас ПІБ вчителя
Математика
ІІІ місце Шаповал Віталій 8-А Омельчук Т.В.
ІІІ місце Пилипчук Юлія 9-А Сахнік С.М.
Українська мова та література
ІІІ місце Смітюх Єлизавета 8-А Шевчук С.Г. Демчук Л.О.
ІІ місце Придальна Тетяна 7-Б Новосад Т.М.
Економіка
ІІІ місце Сич Богдан 11-А Ковальчук О.В.
Фізика
ІІІ місце Боровицький Дмитро 11-Б Пашкетник В.А.
ІІІ місце Пилипчук Юлія 9-А Шмідт Л.А..
Астрономія Інформатика
ІІІ місце Шаповал Віталій 8-А Чашук О.Ф.
Інформаційні технології
ІІІ місце Кухарук Софія 9-Д Чашук О.Ф.
Історія
ІІІмісце Смалюк Софія 8-Б Рощук І.В.
Імісце Міронов Нікіта 9-В Рощук І.В.
ІІІ місце Яценко Марина 10-А Солдатенко Н.М.
ІІІ місце Бояр Діана 11-А Солдатенко Н.М.
Географія
ІІ місце Смалюк Софія 8-Б Лукаш Л.Й.
ІІ місце Міронов Нікіта 9-В Хвесик І.В.
ІІІ місце Клець Віталій 11-А Риковська Т.Г.
Екологія
ІІІ місце Дубинська Анастасія 11-Б Трокун Т.В. Андрієвська А.І.
Хімія
ІІІ місце Козловська Каріна 10-А Дмитрук Ю.А.
ІІІ місце Боровицький Дмитро 11-Б Боровицька І.Д.
Технічна праця Іноземна мова (німецька , англійська) Польська мова
ІІ місце Перевозник Анастасія 9-В Германович Л.Я..
Правознавство
ІІІ місце Ковальчук Софія 9-А Рибчинчук С.Ю.
Біологія
ІІІ місце Козловська Каріна 10-А Андрієвська А.І.
Обслуговуюча праця
ІІІ місце Перевозник Анастасія 9-В Онисюк І.Й.

Учні стали призерами з української мови та літератури 2 учні, з економіки 1 учень, з фізики 3 учні, історії 4 учні (+1), географії 3 учні, хімії 2 учні, екології 1 учень, математики 2 учні, інформатики 1 учень, інформаційних технологій 1 учень, обслуговуючої праці 1 учень, біології 1 учень, польської мови та літератури 1 учень, правознавства 1 учень, керівниками яких були вчителі-предметники Ковальчук О.В., Пашкетник В.А., Шмідт Л.А., Рибчинчук С.Ю., Солдатенко Н.М., Рощук І.В., Риковська Т.Г., Хвесик І.А., Лукаш Л.Й., Боровицька І.Д., Новосад Т.М., Шевчук С.Г., Демчук Л.О., Сахнік С.М., Омельчук Т.В., Чашук О.Ф., Дмитрук Ю.А., Трокун Т.В., Андрієвська А.І., Онисюк І.Й., Германович Л.Я. Три учні беруть участь у ІІІ етапі олімпіад (обласний рівень) з фізики, географії, історії, керівники Пашкетник В.А., Рощук І.В., Хвесик І.А. Таким чином визначено перших місць 1учень, других місць 5 учнів, третіх 18 учнів. Чотири учні стали призерами (2-ІІ,2-ІІІ місце) у Волинській Інтернет-олімпіаді (керівник Чашук О.Ф.).

Учні школи активно приймали участь у різних творчих конкурсах (кількість та результати зазначені у реєстраційній книзі), спортивних змаганнях, предметних турнірах з біології, географії, економіки та зайняли ІІІ місця, керівники Ковальчук О.В., Риковська Т.Г., Андрієвська А.І. Під керівництвом вчителя Пашкетника В.А. команда учнів виборола ІІІ місце у турнірі юних винахідників та раціоналізаторів серед шкіл міста. І місце на обласному рівні, ІІІ місце на Всеукраїнському рівні здобув учень 11-Б класу Данилюк Андій.

У відповідності із заходами ШНТ «Креатив» на І етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт було подано 10 робіт, що на 2 роботи менше ніж минулого року. З них лише 5(+1) стали призерами, з них 4 мають перше місце і 1 учень друге. І місце Шишута А., 11-А клас, керівник Солдатенко Н.М., Боровицький Д., 11-Б клас керівник Юревич В., Остапюк Софія, 9-Г клас, керівник Лещинська О.О., Глинська К, 11-Б клас, керівник Гробова Г.І., ІІ місце Козловська К., 10-А клас, керівник Дмитрук Ю.А. Учні, які мають перші місця представлятимуть свої роботи на обласному рівні. 9 учнів 7-х класів взяли участь у шкільному конкурсі-захисті наукових робіт реферативного типу під керівництвом вчителів Пікун Г.П., Пашкетника В.А., Кузьмич В.Ю., Боровицької І.Д., Солдатенков Н.М., Новосад Т.М., Трокун Т.В., Голяр М.В., що дає їм змогу набути досвіду для участі у міському конкурсі.

Потрібно відмітити і результативність роботи у конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва. Здобули учні перемоги у міських конкурсах малюнків «Чиста енергія-чисте довкілля», «Посміхнемось щиро Вишні», «За нашу свободу» у виставці виробів «»Знай і люби свій край», «Чарівний світ волинської вишивки», «Новорічний подарунок» (керівники Янчук О.А., Патола А.А., Гірський В.Я., Волошина В.Ф., Онисю І.Й.).

Журі інтелектуальних конкурсів визнало переможцями учнів школи на міському рівні серед юних читців «Літературне гроно» (керівник Костецька Г.Л.), у мовно-літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка (керівники Совершенко О.М., Шевчук С.Г., Демчук Л.О., Луцик Л.Н.), імені П. Яцика (керівники Лесик О.О., Костецька Г.Л., Басік Г.П.), у Всеукраїнській експедиції «Моя Батьківщина-Україна» (керівники Хвесик І.А., Солдатенков Н.М., Андрієвська А.І., Троку Т.В.), у І Міжнародному літературному фестивалі м. Чернівці (керівник Новосад Т.М.), Всеукраїнському поетичному конкурсі «Ліхтар року» (керівник Лесик О.О.), у міських змаганнях радіоелектронного конструювання (керівник Пашкетник В.А.).

Призери обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та учасників міжнародних конкурсів 2018 р.

1. Гріднєва Ангеліна 10-Б кл.

2. Русин Павло 11-Б кл.

3. Бояр Діана 10-А кл.

4. Березюк Максим 10 - А кл.

5. Шишута Анна 10-А кл.

6. Данилик Андрій 10-Б кл.

7. Дубинська Анастасія 10-Б клас

8. Простопчук Тарас 9-А кл.

9. Налепа Анна 11-Б кл.

10. Смалюк Софія 7-Б кл.

11. Сенів Софія 7-Г кл.

12. Яворський Антон 9-А кл.

13. Колеснік Роман 11-Б кл.

14. Мул Христина 9-В кл.

15. Терещенко Дарина 8-В кл.

16. Андрієнко Аліна 5-А кл.

17. Кравчук Станіслав 5 – А кл.

Переможці міських олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт та предметних турнірів.

1. Пилипчук Юлія 8-А кл.

2. Пилипчук Дарина 5-А кл.

3. Кузьмич Сергій 6-В кл.

4. Шаповал Віталій 7-А кл.

5. Шаповал Андрій 5-Г кл.

6. Ярощук Ілля 4-В кл.

7. Боровицький Дмитро 10-Б кл.

8. Клець Віталій 10-Б кл.

9. Андрієнко Ярослав 8-Д кл.

10. Морарь Анна 11-А кл.

11. Міронов Нікіта 8-В кл.

12. Гудима Ірина 11-А кл.

13. Козловська Каріна 9-А кл.

14. Приреза Дарина 11-А кл.

15. Бубела Анна 5-В кл.

16. Смітюх Єлизавєта 7-А кл.

17. Цибульська Злата 9-А кл.

18. Гордійчук Анастасія 7-Б кл.

19. Мельникова Мар’яна 3-Б кл.

20.Чміль Ірина 11-Б кл.

21. Росинюк Аліна 11-Б кл.

22. Остап’юк Софія 8-Г кл.

23. Козаченко Володимир 9-Б кл.

24. Войнаровський Андрій 5-Г кл.

25. Голуб Соломія 5-В кл.

26. Олійник Вікторія 5-Г кл.

27. Прийомський Віталій 5-Б кл.

Артисти, спортсмени, художники, винахідники, які демонстрували свою майстерність на міських спортивних змаганнях, мистецьких фестивалях, конкурсах.

1. Степанюк Анастасія 7-Б кл.

2. Дончева Кароліна 10-А кл.

3. Придальна Тетяна 6-Б кл.

4. Васюхник Кирило 5-В кл.

5. Коробчук Дарина 5-В кл.

6. Войтович Віталій 10-А кл.

7. Команда школи «Екологічний квартал».

8. Спортивна команда учнів 8-11 кл.

9. Спортивна команда учнів 7-8 кл.

10. Фольклорний колектив “Вишиванка”.

11. Танцювальний колектив «Фантазія» (старша група).

12. Танцювальний колектив «Фантазія» (молодша група).

Гордість школи (учні, які закінчили 2017 - 2018 н.р. з високими показниками знань)

Бояр Діана, учениця 10 – А класу

«Інтелект року – 2018»

Шишута Анна, учениця 10-А класу,

«Літературознавець року – 2018»

Яворський Антон, учень 9 – А класу,

«Дослідник року – 2018»

Остапчук Аліна, учениця 9 – А класу,

«Лідер року – 2018»

Колеснік Роман, учень 11 – Б класу,

«Винахідник року – 2018»

Колеснік Роман, учень 11 – Б класу,

«Гордість школи – 2018»

Налепа Анна, учениця 11 – Б класу,

«Гордість школи – 2018»

Призери обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та учасників міжнародних конкурсів.

1. Гріднєва Ангеліна 10-Б кл. І місце Міжнародний конкурс “Природа очима дітей” м. Берегово, Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» Переможець/Диплом ІІ ступеня , І місце обласний конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття», І місце обласний конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, Дипломант міського етапу Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

2. Русин Павло 11-Б кл. І місце Обласний турнір юних винахідників та раціоналізаторів, І місце міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів, ІІІ місце Всеукраїнський турнір юних винахідників та раціоналізаторів.

3. Бояр Діана 10-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце Обласний конкурс “Краще тверезе життя” у номінації письмовий твір, ІІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, номінація “Веселий пензлик”, ІІ місце міський конкурс творів “Усмішка людини. Яка вона? Організований СНУ ім. Л.Українки,.

4. Березюк Максим 10 - А кл. Переможець Обласного етапу XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018” у номінації ”Висока суспільно-корисна спрямованість”, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу.

5. Шишута Анна 10-А кл. І місце Обласний конкурс “Юні літератори Волині” (номінація “Казка”), ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

6. Данилик Андрій 10-Б кл. ІІІ місце у Волинській Інтернет-олімпіаді з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІ місце у міському пошуково-дослідницькому конкурсі краєзнавчих робіт, номінація “Географія рідного краю”.

7. Дубинська Анастасія 10-Б клас І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

8. Простопчук Тарас 9-А кл. І місце обласний етап олімпіади з технічної праці, ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з технічної праці,

9. Налепа Анна 11-Б кл. Переможець Обласного етапу заочного Всеукраїнського родинного конкурсу “Дідух”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ місце І етап (міський захист-конкурс науково-дослідницьких робіт, секція технічні науки.

10. Смалюк Софія 7-Б кл. ІІІ місце в обласному конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, І місце в міському конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце міська виставка-конкурс “Паперове диво”, ІІ місце міського етапу XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

11. Сенів Софія 7-Г кл. І місце Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки “Знаю, горжуся, шаную!”, Лауреат Обласного конкурсу “Юні літератори Волині” (номінація “Поезія”), Переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Урок казки”, міський етап номінація “Казкова країна”,

12. Яворський Антон 9-А кл. Переможець Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчимося заповідувати”, Переможець Обласного конкурсу раціоналізаторських та винахідницьких проектів екологічного спрямування.

13. Колеснік Роман 11-Б клас, І місце Обласний конкурс дослідницьких та винахідницьких розробок з науково-технічного напрямку, ІІ місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ командне місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку.

14. Мул Христина 9-В кл. Переможець Обласної заочної виставки-конкурсу “Новорічний подарунок”.

15. Терещенко Дарина 8-В кл. І місце ІІІ Всеукраїнський конкурс школярів “Літературний Всесвіт” (номінація твір “Есе”).

16. Андрієнко Аліна 5-А кл. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

17. Кравчук Станіслав 5 – А клас. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”

Переможціміських олімпіад, конкурсу захисту наукових робіт та предметних турнірів.

1. Пилипчук Юлія 8-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

2. Пилипчук Дарина 5-А кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

3. Кузьмич Сергій 6-В кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

4. Шаповал Віталій 7-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський конкурс юних інформатиків.

5. Шаповал Андрій 5-Г кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

6. Ярощук Ілля 4-В кл. ІІІ місце міський етап Малої олімпіади з математики.

7. Боровицький Дмитро 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце Всеукраїнська олімпіада з хімії міський етап.

8. Клець Віталій 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

9. Андрієнко Ярослав 8-Д кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

10. Морарь Анна 11-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

11. Міронов Нікіта 8-В кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

12. Гудима Ірина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії, І місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт, секція історичне краєзнавство.

13. Козловська Каріна 9-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

14. Приреза Дарина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з економіки.

15. Бубела Анна 5-В кл. ІІ місце, міський етап VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка, ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики.

16. Смітюх Єлизавєта 7-А кл. ІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

17. Цибульська Злата 9-А кл. ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

18. Гордійчук Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце ІІ міський конкурс “Літературне гроно”.

19. Мельникова Мар’яна 3-Б кл. ІІІ місце міський етап XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

20.Чміль Ірина 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

21. Росинюк Аліна 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

22. Козловська Карина 9-А кл. ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у( секція хімія).

23. Остап’юк Софія 8-Г кл ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у (секція валеологія)

24. Козаченко Володимир 9-Б кл. І місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку

25. Войнаровський Андрій 5-Г кл. ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

26. Голуб Соломія 5-В кл. І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

27. Олійник Вікторія 5-Г кл І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

28. Прийомський Віталій 5-Б кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

Артисти, спортсмени, художники, винахідники, які демонстрували свою майстерність на міських спортивних змаганнях, мистецьких фестивалях, конкурсах.

1. Степанюк Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце міський конкурс малюнків “Чиста енергія-чисте довкілля”

2. Дончева Кароліна 10-А кл. ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”

3 Придальна Тетяна 6-Б кл ІІІ місце Міський конкурс виразного читання присвячений польським поетам

4. Васюхник Кирило 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

5. Коробчук Дарина 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

6. Войтович Віталій 10-А кл. І місце Міський конкурс запуску повітряних зміїв

8. Команда школи «Екологічний квартал» - ІІІ місце. Екологічний міський конкурс агітбригад

9. Спортивна команда учнів 8-11 кл. - ІІ місце Міські змагання з баскетболу серед команд ЗЗСО в рамках Спартакіади школярів.

10. Спортивна команда учнів 7-8 кл. ІІ місце Міські змагання з футболу “Шкіряний м’яч”.

11. Фольклорний колектив “Вишиванка” ІІІ місце міський конкурс фольклорних колективів.

12. Танцювальний колектив «Фантазія» (старша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»

13. Танцювальний колектив «Фантазія» (молодша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»

Переможці загальношкільного конкурсу «Зразковий клас школи» 2017-2018 н.р.

Громадсько-організаційна діяльність – 6-А клас та 4-В клас

Мистецька та спортивна діяльність – 9-А клас та 3-Д клас

Навчальна і наукова діяльність – 10-Б клас та 4-В клас


«Гордість школи» (учні, які закінчили 2016-1017 н.р. з високими показниками знань)

2014-2015


Кiлькiсть переглядiв: 721

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.