/Files/images/Емблема.jpg

Дошка пошани


Паростки надії 2019-2020 н.р.

Козловська Каріна 11-А клас, Козаченко Володимир 11-А клас
Смолярчук Ілона 10-В клас, Яценко Марина 11-А клас
Гордієнко Ірина 11-Б клас, Ковальчук Анастасія 11-Б клас
Остап’юк Софія 10-А клас, Терещенко Дарина 10-Б клас
Коляда Анна 11-Б клас
Ковальчук Софія 10-В клас
Шаповал Віталій 9-А клас
Юзефович Олександр 4-Б клас
Ковальчук Анастасія 11-Б клас
Марчак Назар 9-Б клас
Сенів Софія 9-Г клас
Коробко Софія 8-В клас
Цалай Денис 8-В клас
Грилюк Юліана 7-А клас
Коробчук Дарина 7-В клас
Возняк Дана 3-А клас
Пилипчук Юлія 10-В клас, Перевозник Анастасія 10-Б клас
Томачел Анна 5-В клас, Дубинюк Валерія 6-В клас
Томачел Анна 6-Г клас, Найдьонова Олександра 6-Г клас
Хорошилова Олександра 5-Д клас, Соловей Ярослав 6-Г клас
Хоміч Денис 5-Д клас, Корнійчук Андрій 5-Д клас
Учасники літературної студії «Душі криниця»
Вокальний ансамбль «Росинка», старша група
Вокальний ансамбль «Росинка», середня група
Агітбригада
Танцювальний колектив «Фантазія», старша група
Танцювальний колектив «Фантазія», старша група
Танцювальний колектив «Фантазія», середня група

Гордість школи 2019-2020 н.р.

Лучковська Юлія 11-Б клас
Попова Вероніка 10-В клас
Смітюх Єлизавета 9-А клас
Гордійчук Анастасія 9-Б клас
Пєтухов Максим 9-Б клас
Смалюк Софія 9-Б клас
Коцюбайло Дмитро 8-А клас
Шевчук Ілона 8-А клас
Іваненко Іванна 8-А клас
Придальна Тетяна 8-Б клас
Сичик Оксана 8-Б клас
Андрієнко Аліна 7-А клас
Костецький Влад 7-А клас
Кравчук Станіслав 7-А клас
Пилипчук Дарина 7-А клас
Тищенко Софія 7-А клас
Подолець Софія 7-В клас
Попко Олександра 7-В клас
Бубела Анна 7-В клас
Войнаровський Андрій 7-Г клас
Олійник Вікторія 7-Г клас
Шаповал Андрій 7-Г клас
Козел Ірина 6-Г клас
Кадіра Андрій 3-А клас, Максимець Владислав 3-А клас
Медведюк Софія 3-А, Новосад Марта 3-А клас
Рощук Назарій 3-А клас, Філонюк Денис 3-А клас
Возняк Дана 3-А клас, Деменчук Вікторія 3-А клас
Добровольська Маргарита 3-А клас, Захарчук Катерина 3-А клас
Вронська Софія 4-А клас, Швайка Матвій 4-А клас
Колбун Христина 4-А клас, Сметюх Уляна 4-Б клас
Панасенко Дар’я 4-Б клас, Колеснік Віктор 4-Б клас
Куцик Вероніка 4-Б клас, Коренза Матвій 4-Б клас
Панасенко Дар’я 4-Б клас, Юзефович Олександр 4-Б клас
Дєдкова Єлизавета 4-В клас, Горбач Дмитро 4-В клас
Пєтухова Єва 4-В клас, Козачок Дмитро 4-В клас
Горєлова Єлизавета 4-Д клас, Місюк Богдан 4-Д клас
Ящук Андрій 4-Г клас, Шевченко Мар’яна 4-Г клас
Глушаков Тимофій 5-А клас, Мозолюк Андрій 5-А клас
Омельчук Анна 5-А клас, Павлюк Маргарита 5-А клас
Томачел Анна 5-В клас, Матлах Владислав 5-Б клас
Шевчук Аліна 5-Б клас, Свистун Олег 5-Б клас
Гонтар Софія 5-В клас, Семенюк Аріна 5-В клас
Томачел Анна 5-В клас, Степанюк Вероніка 5-В клас
Юрчук Ярослав 5-Г клас, Захарчук Ірина 6-А клас
Шацьких Артем 5-Д клас, Пашкевич Єгор 5-Д клас
Пензовська Ірина 6-Б клас, Максимець Софія 6-Б клас
Іщук Ольга 6-Б клас, Козел Ірина 6-Г клас
Никонюк Павло 6-В клас, Ярошук Ілля 6-В клас
Оніщук Юлія 6-В клас, Никонюк Павло 6-В клас
Місюк Віталій 7-Д клас, Володін Станіслав 7-Д клас
Хомич Даниїл 9-Г клас
Совершенко Максим 6-Г клас
Місюк Богдан 4-Д клас
Панасенко Дар’я 4-Б клас
Матлах Влад 5-Б клас
Остап’юк Софія 10-А клас
Новосад Марта 3-А клас
Рощук Назарій 3-А клас
Володін Станіслав 7-Д клас
Назарчук Ілля 6-Г клас
Томачел Анна 5-В клас

«Гордість школи» (учні, які закінчили 2016-1017 н.р. з високими показниками знань)

2014-2015


Кiлькiсть переглядiв: 1078

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.