/Files/images/Емблема.jpg

Екологічний клуб “Едельвейс”

/Files/images/jittya_shkoli/klubi/Едельвейс.jpg Метою екоклубу “Едельвейс” (керівники: Андрієвська А.І. та Куліш О.М.) є прищеплення школярам любові до малої батьківщини, адже ні для кого не секрет, що учні часто знають більше про віддалені країни та дива, ніж про те, що розміщено поруч, хоча воно не менш цікаве та захоплююче. Клуб має дворівневу структуру: перший рівень — учні основної школи, другий рівень — старшокласники.
Планом роботи клубу щорічно передбачені заходи, спрямовані насамперед на формування практичних умінь та навичок: вести польові дослідження та спостереження, правильно оформлювати одержані емпіричні дані. Отримані навики є базою для написання наукових робіт та створення екологічних проектів. Учасники клубу є учасниками екологічної агітбригади “Діти довкілля”, яка є – щорічним призером міських конкурсів. Юні екологи з року в рік посідають призові місця на міській та обласній олімпіадах з екології.
Вагомим результатом роботи стала авторська програма “Екологічне краєзнавство”, укладачами якої є керівники екоклубу.


Шкільний Європейський клуб “Райдуга”

/Files/images/jittya_shkoli/klubi/Райдуга.jpg На формування полікультурної компетентності школярів спрямована діяльність шкільного Європейського клубу (керівник Гаврилюк Оксана Святославівна). Заняття клубу поглиблюють лінгвокраєзнавчі знання учнів, розширюють загальноосвітній світогляд школярів, виховують інтерес та позитивне ставлення вихованців до мови та культури інших європейських країн, активно підтримують євроінтеграцію нашої країни.
Активні форми роботи під час занять, неформальна обстановка, широке застосування інтернетресурсу сприяють зацікавленню учнів до роботи клубу, одержані знання школярі демонструють під час проведення загальноміських Днів Європи, беручи участь в євроолімпіадах, конкурсах “Євробачення”, малюнків на асфальті тощо.
Члени клубу ”Райдуга” налагодили співпрацю з школою містечка Забродже Мазовецького повіту республіки Польща.


Дискусійний клуб для старшокласників “Маю думку”

Підлітковий вік – перехідний період життя людини. Саме у цей час старшокласники формуються як особистість, а тому стоять перед вибором правильної життєвої позиції, цінностей, чеснот і потребують допомоги досвідчених людей, аби процес їх становлення пройшов якомога більш вдало та безболісно.
На засіданнях дискусійного клубу для старшокласників “Маю думку”, яким керує заступник директора з виховної роботи Петренюк Зоя Василівна, молоді люди обговорюють проблеми сьогодення.
Заняття проходять здебільшого у формі тренінгів. Результатом колективної діяльності стали творчі проекти на теми “Цінність життя”, “Молодь проти наркоманії”, “Підліткова агресія точка зупинки”, “ ... до і після п'ятнадцяти” та інші.
Свої напрацювання учасники дискусійного клубу висвітлюють на сторінках шкільних газет “Свіжий вітер” та “Живе слово”.


Кiлькiсть переглядiв: 482

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.