FacebookTwitterПідписатися на RSS

/Files/images/Емблема.jpg "ТРАДИЦІЇ ШКОЛИ - ЦЕ ТІ НАЙМЕНШІ ЕЛЕМЕНТИ, ЩО ОБ'ЄДНУЮТЬ УЧНІВ, УЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ В ОДИН КОЛЕКТИВ, В ОДНУ СІМ'Ю"
(М. Т. ШКОДА)


Наша школа славиться своїми традиціями


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Міс_Осінь.JPG «Міс Осені» - щорічний конкурс краси серед дівчат 5-11 класів, у якому учасниці демонструють свою неповторність, артистичність, винахідливість та оригінальність. Програма свята складається з конкурсів, за результатами яких компетентне журі визначає Міс Осені. Кожна з конкурсанток отримує титули та призи: «І віце-міс», «ІІ віце-міс», «Міс грація», «Міс чарівність», «Міс вишуканість», «Міс елегантність», «Міс глядацьких симпатій», «Міс неперевершеність». Свято проходить в атмосфері краси та особливого осіннього настрою.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Посвята у першокласники.JPG «Посвята у першокласники». Для наймолодших школярів, як винагорода за напружену працю протягом перших двох місяців у школі, проходить традиційне свято. Для першачків це справжнє дійство. Вони розказують вірші, гуморески, відгадують загадки, співають пісні, дають урочисту обіцянку бути сумлінними, працьовитими і старанними учнями, діляться планами на майбутнє. Також кожному учневі директор школи вручає шеврон та символічне «Посвідчення першокласника».


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Казка_завітала.JPG «Казка в гості завітала». Казка – це невідомий світ, який завжди приваблює малюків. Таке театралізоване дійство проходить щорічно для учнів 2-х класів. Діти ретельно готуються заздалегідь: вибирають сценарій казки для постановки, розподіляють ролі, проводять репетиції. Батьки допомагають у виготовленні костюмів, декорацій.
У гості до дітей приходять казкові герої з незвичайними, казковими дарунками. Це свято з нетерпінням чекають учні молодших класів, щоб ще раз поринути в дивне царство Казкарії.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Прощай_Букрарику.JPG «Прощавай, Букварику!». Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим помічником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники демонструють усім, чого вони навчилися за цей рік та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про «нових друзів» - Читанку, Математику, Рідну мову, Природознавство. Також на свято до першокласників завжди приходять казкові герої: Цар, Фея, Лікар Айболить, Червона Шапочка, Буратіно. Свято супроводжується піснями, танцями.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Вечори духовного спілкування.JPG Вечори духовного спілкування. З метою формування у дітей високоморальних якостей, патріотичної та громадянської свідомості, ціннісних орієнтирів, які ведуть людину шляхом пізнання Істини, Добра, Краси, у школі проводяться уроки духовності, зустрічі зі священиками, екскурсії у Луцький Свято-Троїцький собор, Музей Волинської ікони.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Свято вишиванки.JPG Гарною традицією у школі є Свято вишиванки. У визначений день вчителі, учні приходять у вишиванках. Фойє школи та класні кімнати святково прикрашаються вишитими рушниками. Також організовується фотографування учнів, а найактивніших учасників акції нагороджують грамотами.
Єдності школи, батьків, учнів, згуртуванню шкільного колективу сприяють Єдині батьківські дні. Протягом цього дня батьки можуть зустрітися з дирекцією школи, відвідати уроки, скористатися Телефоном та Скринькою довіри.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Чемпіонат з футболу на кубок директора школи.JPG Щорічно у школі проводиться Чемпіонат з футболу на кубок директора школи. Протягом двох тижнів футбольні команди учнів 5- 11 класів змагаються між собою, після чого відбувається фінальний матч. Свято супроводжується піснями та танцями. Найкращих футболістів школи нагороджує директор школи, а переможцям вручає Кубок.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Свято талантівЗолоте зерно.JPG Свято талантів «Золоте зерно» - це свято вшанування переможців міських олімпіад, конкурсів, предметних турнірів, майбутніх артистів, спортсменів, художників, винахідників, найкращих учнів та вчителів, активних батьків, які гідно представляють нашу школу на інтелектуальному, спортивно-мистецькому та громадському рівнях.
Також на цьому святі визначаються переможці загальношкільних конкурсів «Обдарованість року» за номінаціями «Інтелект року», «Дослідник року», «Винахідник року», «Талант року», «Спортсмен року», «Лідер року» та «Гордість школи», яких нагороджують грандами, та «Зразковий клас школи» за номінаціями «Навчальна і наукова діяльність», «Громадсько-організаційна активність», «Спортивно-мистецька діяльність». Переможцям вручають грамоти та грошову премію.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/В життя через красу.JPG Традиційно у школі відбувається творчий звіт колективів учнівської художньої самодіяльності «В життя через красу» та виставка робіт гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. У концертній програмі щорічно бере участь до 200 вихованців творчих колективів. Учні демонструють виконавську майстерність і сценічну культуру, декламаторські здібності. Приємно дивує та дарує мистецьке задоволення виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Різноманітні вироби: панно, ляльки-мотанки, писанки, картини, вироби з бісеру, деревини - розповідають про своїх авторів, їхні мрії та бажання.


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/Містер школи.JPG «Містер школи» - щорічний конкурс серед юнаків 5-11 класів. Хлопці активно змагаються за почесне звання у таких такі випробуваннях – конкурсах: «Представлення», «Дефіле», «Талант», «Сюрприз». Учасники гідно демонструють свої вміння співати та граційно танцювати, показують свою артистичність, мужність, вишуканість та непередбачуваність. За результатами конкурсу компетентне журі визначає Містера Школи. Кожен з учасників отримує титули та призи: «Містер стиль», «Містер інтелект», «Містер талант», «Містер ерудит», «Містер артистизм», «Містер вишуканість», «Містер оригінальність».


/Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/День народження 5-х класів.JPG /Files/images/pro_shkolu/tradits_tsnnost/День народження 5-х класів2.JPG Хтось із великих сказав: «Якщо в календарі нічого немає, а на душі негаразд, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його. Тоді на душі стане веселіше.»

Щороку у листопаді – грудні відбувається загальношкільне свято - «День народження 5-х класів». Всі збираються разом, щоб поповнити наш родинний календар визначною датою. – Це свято класу, колективу, шкільної дружньої сім’ї. Захід проходить у неформальній атмосфері, де панує дружба, радість, сміх та хороший настрій.
Протягом дня учні демонструють свої здібності, таланти, оформляють виставку власних робіт. А ввечері відбувається офіційна частина свята. Класні керівники готують цікаві сценарії, а кожен учень отримує посвідчення п’ятикласника.
На кожне свято запрошують перших вчителів та дирекцію, які вітають іменників із світом, бажають успіхів, здоров'я, терпіння та хороших оцінок.
Учні доводять, що гідні носити звання школяра і приймають клятву п’ятикласника, урочисто пообіцяють батькам та вчителям гарно вчитися, бути активними в шкільних справах, не порушувати законів моралі, любити свою школу.


Кiлькiсть переглядiв: 1583

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.