Динаміка освітнього процесу Луцького ліцею №23
Аналіз участі учнів школи у змаганнях, конкурсах, фестивалях
№ з/п | Навчальний рік | Назви заходу | результат |
1 | 2010-2011н.р. | Міські змагання з футболу | II м. |
Міські змагання «Стань в ряди олімпійців»(фінал) | II м. | ||
Міський етап конкурсу «Я маленький українець» | II, III, II, III м | ||
Міський конкурс «Шкільний соловейко» | II м. | ||
Міський конкурс зі швидкісного радіоконструювання | I м. | ||
Міський конкурс конструювання серед молодших школярів | I ,III( І командне) | ||
Обласний конкурс екологічних проектів | I м (участь у Києві) | ||
Міський конкурс КВК ЮІР | III м. | ||
Змагання зі стрільби (команда 10 кл.) | III м.(командне), III(індивідуальне) | ||
Конкурс юних математиків імені М. Кравчука | I м., III м., III м. | ||
Виставка науково-технічної творчості | III м. | ||
Виставка – конкурс юних винахідників та раціоналізаторів | III м. | ||
Виставка початкового технічного моделювання | III м., III м. | ||
Виставка художньо-ужиткового мистецтва | III м., I м., II м., III м. | ||
Змагання з футболу серед молодших школярів | II м. | ||
КВК «Світ професій»(місто) | I м. | ||
КВК «Світ професій»(область) | I м. | ||
Змагання з мініфутболу (футзал «Адреналін») | I м. | ||
Обласні змагання з початкового технічного конструювання | III м.(участь у Всеукраїнському етапі) | ||
Міський конкурс екологічного плакату | II м. | ||
Міський конкурс з конструювання та запуску повітряних зміїв | III м. | ||
Міський конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна» | III м. | ||
Обласний конкурс «Я хочу жити в якісному світі» | I м. | ||
Дебатний турнір в рамках проекту «Вчимося себе захищати»(область) | Диплом призера | ||
Обласна виставка-конкурс «Природна мозаїка народних ремесел» | Дві грамоти облуон | ||
ЗОШ№23 визнано школою з високим рівнем організації навчально-виховного процесу | |||
Всеукраїнський конкурс «Наш пошук і творчість -тобі, Україно» (республіка) | Дипломи I ступеня, II ступеня | ||
Міський конкурс таборів | І м. | ||
2 | 2011-2012 н.р. | Міські змагання з футболу | I м. |
Міський конкурс радіокерованих машин (автомоделі) | III м. | ||
Міські туристичні змагання | III м. | ||
Міський тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію «Мій рідний край» | III м. | ||
Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів | II м., (командне) | ||
Всеукраїнський профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських КВК (м.Тернопіль) | Диплом призера | ||
Міський конкурс зі швидкісного радіоконстурювання | II м. | ||
Міський конкурс «З Різдвом Христовим» | III м. | ||
Всеукраїнський. конкурс «Інтел-техно Україна» | Участь в м.Києві в складі обл.команди | ||
Міський конкурс «Історія міст та сіл Волині» | II м. | ||
Конкурс екоагітбригад | Диплом призера | ||
Конкурс енергозберігаючих технологій «Енергія і середовище» | 2 дипломи призерів | ||
Міський конкурс «Світ професій» | Диплом призера | ||
Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії» | I місце, диплом лауреата | ||
Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» | Подяка | ||
Міський конкурс «Крок до вершини математики» | ІI м, III м. | ||
Міська виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | III м. | ||
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі Україно» | III м. | ||
Міські змагання юних винахідників і раціоналізаторів | III м. | ||
Міський конкурс «Моя сім’я та безпека дорожнього руху” | I м. | ||
I обласний конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнівської молоді “Здорова нація-майбутнє України» (університет «Україна») | II м. | ||
Всеукраїнський конкурс «В об’єктиві натураліста” (обласний етап) | I м. | ||
Міський конкурс-виставка «Новорічний подарунок» | I м. | ||
Конкурс екологічного плакату «Світ очима юного художника» | Диплом призера | ||
Легкоатлетичний крос до Дня Перемоги | III м. | ||
Міський конкурс виразного читання, присвячений творчості польського письменника Януша Корчак | III м. | ||
Міські змагання з запуску повітряних «зміїв» | Диплом II ступеня | ||
Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» | Диплом I ступеня | ||
XIV Міжнародний конкурс малюнків “Природа очима дітей» (м. Берегово) | Диплом II ступеня | ||
Обласний конкурс виразного читання польської поезії присвячений Я.Корчаку | Два дипломи III м. | ||
Обласна виставка-конкурс робіт гуртківців технічного моделювання для молодших школярів. | Диплом облуон | ||
Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» | Диплом I ст. | ||
II міжнародний конкурс ім.Т.Шевченка | II м., III м., II м. | ||
XII міжнародний конкурс ім.П.Яцика | II м., II м. | ||
Міський конкурс різдвяних дійств та вертепів | III м. | ||
Міський конкурс солістів –вокалістів | III м. | ||
Конкурс творчих робіт «Україна і ЄС в майбутньому» | II м. | ||
3 | 2012-2013 н.р. | Чемпіонат міста з міні-футболу «Адреналін-ліга» | І м. |
Міський конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» | ІІ м. | ||
Міський конкурс солістів-вокалістів «Шкільний соловейко» | ІІ м. | ||
Міський тур чемпіонату Волині на кращий туристсько-спортивний похід | ІІІ м | ||
Конкурс знавців укр.мови ім.Петра Яцика (5-11кл.) | ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м. | ||
Міський тур Всеукраїнської Експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина Україна» | 3призера 1 лауреат | ||
ІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка | ІІІ м., ІІ м. | ||
Міський конкурс «Новорічний подарунок» | 4 дипломи переможців | ||
Міський конкурс Різдвяних вертепів | Диплом | ||
Міський конкурс зі швидкісного радіоконструювання | ІІІ м. (команди), ІІІ м. (індивід.) | ||
Міський конкурс «Класний керівник року» (Демчук Лариса Олександрівна) | ІІ м. | ||
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» | Диплом І ст., диплом ІІ ст. | ||
Міський конкурс малюнка «Безпека життєдіяльності під час Різдвяних та новорічних свят» | Два дипломи призерів | ||
Обласний конкурс «Срібні дзвіночки» | 3 місце | ||
Обласна заочна виставка «Новорічний подарунок» | Диплом переможців | ||
Міські змагання з футболу «Адреналін-ліга-2013» | ІІІ м. | ||
Міський конкурс КВК ЮІР | І місце | ||
Перший етап міжнародного природничого конкурсу «Колосок-2012» | Відзначено в наказі облуон | ||
Міський конкурс хореографічних колективів «Екзерсис» | Диплом учасника | ||
Зональні змагання КВК ЮІР (м. Маневичі) | І місце | ||
Міський конкурс «Історія сіл та міст Волині» | ІІІ м. | ||
Міський конкурс колективів екологічного спрямування | ІІІ м. | ||
Міський конкурс КВК ДЮР | Диплом | ||
Обласний конкурс «Зоряний шлях» | І місце | ||
Міські змагання юних винахідників та раціоналізаторів | ІІІ м (командне) | ||
Міські змагання з настільного тенісу | І м. | ||
Обласний конкурс екологічного спрямування «Здоров’я може бути смачним” у номінації казка в прозі | І м. | ||
Міський конкурс «Придумай казку за бубликів в’язку» | ІІІ м., ІІІ м. | ||
Міський конкурс екологічного плакату | ІІ м | ||
ІІ обласний конкурс науково-дослідницьких робіт учнівської молоді «Здорова нація – майбутнє України» (університет «Україна») | ІІІ м. | ||
Міська виставка –конкурс «Знай і люби свій край» | Дипломи переможців І ст. (2 дипломи), ІІ ст. (1 диплом) | ||
Міські змагання з конструювання та запуску повітряних зміїв | Диплом ІІІ ст. | ||
Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Природа очима дитини» (м. Берегово) | Два дипломи переможців | ||
Обласний пакет ІІ міжнародного литовсько-українського конкурсу «Дружать діти на планеті» | ІІ м. | ||
Міський огляд творчих звітів «В життя через красу» | І м. | ||
Обласний заочний конкурс юних літераторів | Диплом лауреата | ||
Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна» | Диплом І,ІІ,ІІІ ст. | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Мої права» | Диплом переможця | ||
2013-2014 р.Чемпіонат міста з футболу | ІІ м. | ||
Обласний етап Всеукраїнського біологічного конкурсу «Дотик природи» | Грамота облуон | ||
Міський конкурс «Посміхнемось щиро Волині» | ІІ м. | ||
Обласний заочний конкурс «Мирний космос» | ІІ м. | ||
Х обласна олімпіада імені академіка М.Кравчука | Диплом переможця | ||
Обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність» | І м. | ||
Міські змагання радіокерованих автомоделей | І м. - командне, І м. - індивідуальне. | ||
Обласний етап VII Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» | ІІІ м. | ||
Обласний заочний конкурс юних літераторів Волині | Диплом переможця | ||
Чемпіонат з футболу «Адреналін-ліга» (7-8кл) | І м. | ||
Чемпіонат з футболу «Адреналін-ліга» (9-11кл) | І м. | ||
Міський етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина-Україна» | Три дипломи переможців | ||
ІІ етап (міський) ХІV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика | Два дипломи переможців | ||
ІІ (міський) етап IV міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка | Три дипломи переможців | ||
Х обласна олімпіада з математики імені М.Кравчука | ІІІ м. | ||
Обласна виставка-конкурс з технічного моделювання для молодших школярів | Диплом переможця | ||
ІІ етап (міський) XIV міжнародного конкурсу з укр.мови імені П.Яцика (початкові класи) | Диплом переможця | ||
Міський тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько - краєзнавчу експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» | ІІІ м. | ||
Міський тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько - краєзнавчу експедицію «Мій рідний край» | ІІІ м. | ||
Міський конкурс «Новорічний подарунок» | Дипломів переможців | ||
Міська виставка-конкурс «Ангел в сурму засурмив» | І м, І м, ІІ м, ІІ м. | ||
Обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» | І м. | ||
Міський конкурс по збору спрацьованих побутових хімічних джерел струму (батарейки, акумулятори) | ІІІ м. | ||
Міський конкурс творчих учнівських робіт «Доля моєї родини в період Другої світової війни» | Диплом переможця | ||
Обласна заочна виставка «Новорічний подарунок» | Два дипломи переможців | ||
Всеукраїнський фестиваль «Святий Миколай»-2013 | Три дипломи переможців | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» | Диплом за зайняте ІІ м. | ||
Міський конкурс образотворчого мистецтва «З Кобзарем у серці» | Диплом переможця | ||
Обласний етап конкурсу образотворчого мистецтва «З Кобзарем у серці» | І місце | ||
Обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року 2013-бджолоїдка» (номінація «Найкращий малюнок») | Диплом переможця | ||
Міський конкурс «Історія міст та сіл Волині» | ІІІ м, ІІІ м | ||
Міський конкурс колективів екологічного спрямування | ІІ м | ||
Міський конкурс «Я-лучанин!»(«Лучанка») | Два дипломи переможців | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста» (номінація «Кращий відеоролик») | Диплом переможця | ||
Міський конкурс «Міс весна» | І м. | ||
Міські математичні змагання імені М.Кравчука | І м., ІІ м., ІІ м., ІІІ(командне) | ||
Міські змагання юних винахідників та раціоналізаторів | ІІІ м(командне) | ||
Міський конкурс виразного читання, присвяченого творчості польських поетів | ІІІ м. | ||
Міський конкурс по запуску «повітряних зміїв» | І м., ІІ м. | ||
Міський конкурс «Писанковий дивосвіт» | ІІІ м., ІІ м. | ||
Обласний етап конкурсу «В об’єктиві натураліста» | Диплом переможця | ||
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості | ІІ м. (командне), ІІ (індивід.) | ||
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Чотири Ім., ІІ м. | ||
Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку (технічне конструювання) | ІІ м. | ||
Міський конкурс «Я молюсь за тебе, Україно» | ІІІ м., ІІІ м. | ||
Міський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно» | Дипломи переможців І ст., ІІ ст. | ||
Обласний конкурс юних літераторів Волині | Дипломи переможця | ||
Обласна виставка-конкурс ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» | Диплом І ст., Диплом І ст. | ||
Міський етап огляду-конкурсу таборів денного перебування | І м. | ||
2014-2015 р.Міський конкурс «Луцьк квітучий» | ІІ м. | ||
Міський конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» | Ім., диплом лауреата | ||
Міський конкурс «Мої улюблені коти» | Ім., ІІ м., ІІ м. | ||
Міський конкурс «Дорогами слави і безсмертя» | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням | ІІ м. | ||
Обласний етап національного художнього конкурсу «Календар GLOBEL-2015» | Диплом переможця | ||
Міський конкурс солістів-вокалістів «Шкільний соловейко» | І м. | ||
Всеукраїнський конкурс «Майбутнє України» (м. Київ) | ІІІ м. | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу імені П. Яцика | ІІ м, ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м. | ||
Міський конкурс вокальних ансамблів «Ми діти твої, Україно» | І м. | ||
Обласний конкурс «Посміхнімось щиро Волині» | І м. | ||
Фестиваль польської культури «Різдвяна містерія» | Диплом переможця | ||
Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка | ІІІ м. | ||
Обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» | Диплом І ст. | ||
Обласний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми-діти твої, Україно» | І м. | ||
Міський конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна» | Диплом переможця | ||
Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів | ІІ командне, ІІ індивід. | ||
Міський конкурс-виставка «Новорічний подарунок» | ІІ дипломи переможців | ||
Міські змагання радіокерованих автомоделей | ІІІ командне, ІІІ індивід. | ||
Міський тур всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» | Диплом переможця | ||
Обласна заочна новорічно-різдвяна виставка «Новорічний подарунок» | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (м. Рожище) | Гран-прі | ||
Обласний етап національного туру міжнародного конкурсу «Енергія: середовище-2015» | Диплом переможця | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Інтел-Еко Україна 2015» | ІІ м. | ||
Міські змагання з радіоелектронного конструювання у 2014-2015 н.р. | ІІІ м. | ||
Всеукраїнський конкурс «Еко-Софт» (м. Київ) | ІІ м. | ||
Міський тур історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл Волині» | Диплом переможця | ||
Міський конкурс колективів екологічної просвіти | ІІІ м. | ||
Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання | ІІІ м. | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Інтел-Еко Україна-2015» | Грамота облуон | ||
Конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напряму | ІІІ м. (командне), диплом ІІ ст. | ||
Міські математичні змагання імені М.Кравчука «Крок до вершини математики» | ІІ м., ІІ м., ІІ м. | ||
Міський конкурс «Сонце України в наших руках» | ІІІ м., І м., ІІІ м. | ||
Міський конкурс екологічного плакату «Екосвіт очима юного художника» | ІІ м. | ||
Міський етап всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста” | Диплом переможця | ||
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість-тобі, Україно!» | Диплом ІІ ст., два дипломи ІІ, ІІІ ст. | ||
Міська вставка –конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» | Диплом ІІІ ст., 5 дипломів переможців індивідуально | ||
Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання | Диплом І ст. в індивід. Рейтингу | ||
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» | Три дипломи переможців | ||
Обласний конкурс «Молоді таланти Волині» | І м., ІІІ м., ІІІ м | ||
Міський конкурс дитячого малюнка на асфальті «Ми за мир» | ІІІ м. | ||
Міські змагання з конструювання та запуску повітряних зміїв | Дипломи ІІ ст., ІІІ ст. | ||
Обласний конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання | Два дипломи переможців. | ||
2015-2016 р. Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини» | І м. | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» (номінація «Веселий пензлик») | ІІІ м. | ||
Міські змагання з футболу | ІІ м. | ||
Змагання з футболу «Адреналін-ліга» | І м. | ||
IV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка | ІІІ м., ІІІ м. | ||
Міські змагання «Перша допомога товариства Червоного Хреста України на Волині» | ІІ м. | ||
Обласний етап Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» | Грамота облуон, диплом переможця | ||
Міський конкурс солістів-вокалістів «Шкільний соловейко-2015» | ІІІ м., диплом за активну участь | ||
Міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина -Україна» | ІІІ м., І м, ІІ м., ІІ м., диплом лауреата | ||
ІІ етап міський XVI міжнародного конкурсу з укр.мови імені П.Яцика | ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м., ІІ м. | ||
Міський конкурс колядок та щедрівок «Ой, радуйся, земле!» | ІІ м. | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» | ІІІ м.(Корнійчук Т.В.) | ||
Обласний конкурс «Краще тверезе життя» | Диплом переможця | ||
Міський тур чемпіонату Волині зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді | ІІІ м. | ||
Міський фестиваль польської культури «Різдвяна містерія» | Диплом переможця, участь в обласному фестивалі | ||
Міські змагання з футболу «Адреналін-ліга» (старша група) | І м. | ||
Міський конкурс-огляд шкільних музеїв | ІІ м. | ||
Міський конкурс «Будинок для друга» | ІІІ м. | ||
Міська виставка-конкурс «Новорічний подарунок» | Диплом переможця | ||
Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів | Диплом ІІІ ст. | ||
Міські змагання з автомодельного спорту | Диплом ІІІ ст. | ||
ІІ (міський) етап XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням | ІІ м. | ||
Обласна заочна виставка-конкурс «Новорічний подарунок» | Два дипломи переможців | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Інтел-Еко Україна 2016» | Грамота облуон | ||
Міські змагання з радіоелектронного конструювання у 2015-2016 н.р. | І м.(індивід.рейтинг) ІІІ м.(командне) | ||
Обласний етап заочного Міжнародного конкурсу «Енергозберігаючі традиції народів України та Молдови» | Диплом переможця | ||
Обласний етап Національного туру Міжнародного курсу «Енергія і середовище» | Диплом переможця, грамота облуон | ||
Міський конкурс колективів екологічної просвіти | ІІ місце | ||
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» | Дипломи переможців ІІ і ІІІ ступенів | ||
Міський огляд-конкурс театральних колективів “Дивограй-2016” | Грамота міськуо | ||
Міський конкурс “Сонце України у наших руках” | ІІ м., ІІ м., ІІ м. | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” | Два дипломи переможців | ||
Міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, винахідницьких та раціоналізаторських розробок | ІІ місце командне І місце (індивідуальне) | ||
Міський конкурс виразного читання, присв’ячений творчості польських поетів | ІІ місце | ||
ІІІ обласна відкрита олімпіада з робототехніки (категорія керовані роботи) | І місце | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку | Диплом переможця | ||
XVII Міжнародний конкурс дитячих малюнків “Природа очима дітей” | Диплом переможця | ||
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” | Два дипломи переможців І ступеня | ||
Всеукраїнський конкурс читців польських поетів | ІІІ місце | ||
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість тобі Україно” | ІІІ командне І, ІІІ (індивідуальне) | ||
Міська виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” | Дипломи переможців І, І, ІІ, ІІІ, ІІІ ступенів | ||
Виставка-конкурс робіт з початкового технічного моделювання | Диплом переможця ІІ ступеня | ||
Обласний конкурс “Молоді таланти Волині” | ІІ, ІІІ місце | ||
Обласний конкурс “Таланти ІІІ тисячоліття” | ІІІ місце | ||
Обласний етап Всеукраїнського молодіжного конкурсу “В об’єктиві натураліста” (номінація “Кращий відеофільм”) | Диплом переможця | ||
IVВсеукраїнський літературний конкурс “Ми за тверезе життя” | ІІІ місце | ||
Міські математичні змагання “Крок до вершин математики” | ІІІ, ІІІ, ІІ, ІІІ, І, І | ||
Обласний конкурс малюнків “Людина і ліс” | Чотири дипломи переможця | ||
7 | 2016-2017 н.р. | Міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні” | ІІ м., ІІІ місце |
Міські змагання з футболу 6 кл. | ІІ місце | ||
Обласний конкурс “Галерея кімнатних рослин” | ІІІ місце | ||
Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання | Диплом переможця | ||
Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів з початкового технічного моделювання | Диплом ІІІ ступеня | ||
Міський етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка | ІІ м.,ІІІ місце | ||
Міський конкурс вокальних ансамблів “Ми діти твої, Україно” | ІІІ місце | ||
Міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина -Україна” | І м., ІІ місце | ||
Міський конкурс “Усі різні -усі рівні” | Два дипломи переможців | ||
Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика | ІІІ м., ІІІ м., ІІ м., ІІ м., ІІІ м., | ||
Міський конкурс різдвяно-новорічної атрибутики “Святвечір” | І м., ІІ місце | ||
Міський конкурс сценаріїв “Український патріотичний мультик” | І місце | ||
Міський конкурс “Креативний Новий рік” | І місце | ||
Міський конкурс “Новорічний подарунок” | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики “Святвечір” | ІІ м., ІІІ місце | ||
Міські змагання з радіоелектронного конструювання | І командне, І, ІІ індивідуальні | ||
Обласний конкурс сценаріїв “Український патріотичний мультик” | Диплом переможця | ||
Міський огляд-конкурс хореографічного мистецтва “Коли танцюють діти” | ІІІ місце | ||
Міський конкурс “Краще тверезе життя” | І м., ІІІ м., ІІ м., ІІ місце | ||
Обласна заочна новорічно-різдвяна виставка “Новорічний подарунок” | Диплом переможця | ||
Міські змагання з баскетболу | І місце | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу присвячений творчості Л.Українки | І м., участь у заключному етапі в м. Чернівці | ||
Міський конкурс “В об’єктиві натураліста” | Дві грамоти переможця | ||
Обласний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади “Dream ECO” | Грамота перможця | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” | Диплом переможця | ||
Міський конкурс колективів екологічної просвіти | ІІ місце | ||
Міський конкурс писанкарства | ІІІ місце | ||
Міський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських робіт | ІІ м.(командне),І м., ІІ м. (індивідуальне) | ||
Міський конкурс екологічного плакату | І місце | ||
Міські математичні змагання ім. М. Кравчука | І м.,І м., І м, ІІ м, ІІІ місце | ||
Міський конкурс “Сонце України в наших руках” | ІІІ м., ІІ м.,ІІІ місце | ||
Міський етап Всеукраїнського фестивалю ДЮГ | ІV місце | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” | Диплом переможця | ||
Регіональний етап національного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру (під егідою ПАТ “Укрпошта”) | ІІ місце | ||
Міська виставка-конкурс “Український оберіг” | І м., ІІІ місце | ||
Обласний конкурс “Молоді таланти Волині” | ІІІ місце | ||
Міський конкурс віршів та малюнків на патріотичну тематику | І м., ІІІ м., ІІІ м., ІІ місце | ||
Міські змагання з футболу | І місце | ||
Фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва | І м., І м.,ІІІ місце | ||
Міжнародний конкурс художньо-образотворчого мистецтва в м. Берегово | Диплом переможця | ||
Міські змагання з конструювання і запуску повітряних зміїв | І місце | ||
Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість -тобі, Україно” | Диплом переможця | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Україна -європейська держава” | І м., І місце | ||
Обласний конкурс “Юні літератори Волині” | І місце, диплом лауреата | ||
Всеукраїнський конкурс “в об’єктиві натураліста” (м. Чернівці) | Диплом ІІІ ступеня | ||
Обласна виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання | Два дипломи І ступеня | ||
8 | 2017-2018 н.р. | Міські змагання з футболу на приз фонду “Тільки разом” | І місце |
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Урок казки” | Диплом переможця | ||
Міський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні” | ІІ м., ІІІ місце диплом переможця | ||
Обласний конкурс “Таланти ІІІ тисячоліття” | ІІІ місце | ||
Міський конкурс “Симфонії осені” | ІІІ місце | ||
Міський конкурс “Бої гумору” | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс “Біощит” | Грамота облуно | ||
Всеукраїнський конкурс “За нашу свободу” | Два дипломи ІІ ступеня | ||
Міський конкурс “Шкільний соловейко” | Два дипломи | ||
Міський конкурс “Паперове диво” | І місце | ||
Міський конкурс фольклорних колективів | ІІІ місце | ||
Обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу “Дідух” | Диплом переможця | ||
Міські змагання із радіоелектронного конструювання | І місце командне І, ІІ індивідуальний рейтинг | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Галерея кімнатних рослин” | Диплом переможця | ||
Міський конкурс колективів екологічної просвіти | ІІІ місце | ||
Міський конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок | ІІ місце (командне) І, ІІ місце (індивідуальний рейтинг) | ||
Обласна заочна виставка-конкурс “Новорічний подарунок” | Диплом переможця | ||
Міський конкурс екоплакату | Диплом | ||
Міський конкурс творчих робіт “Успішна людина! Яка вона?” | ІІ місце | ||
Міський конкурс “Сонце України в наших руках” (номінація “малюнок”) | ІІ, ІІ місця | ||
Обласний конкурс з виготовлення державної символіки (номінація “Прапор України”) | І місце | ||
Міський конкурс “Великодня композиція своїми руками” | Грамота | ||
Міські математичні змагання ім. М.Кравчука | 7 призових місць | ||
Міський конкурс читців поезій польських поетів | ІІІ місце | ||
Міжнародний мистецький конкурс в м. Берегово | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс “Краще тверезе життя” | І місце (Бояр Д.) | ||
Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку | І місце | ||
Обласний конкурс “Український коровай” | Грамота облуно | ||
Міські змагання з футболу | ІІ місце | ||
Міський конкурс хореографічних колективів | ІІ місце | ||
Міська виставка-конкурс “Український оберіг” | ІІІ місце, І місце | ||
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” | І місце, ІІ місце, ІІІ місце І місце, І місце | ||
Виставка-конкурс науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість -тобі Україно” | Диплом переможця ІІІ ступеня, ІІ місце, ІІІ місце (індивідуальний рейтинг) | ||
Регіональний конкурс читців поезії польських поетів (м. Кременець) | І місце | ||
Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських робіт екологічного спрямування | І місце | ||
Всеукраїнський етап конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських робіт екологічного спрямування | ІІІ місце | ||
9 | 2018-2019 | Міський конкурс малюнка “Чиста енергія - чисте довкілля” | Два дипломи переможців |
Змагання з футболу | ІІ місце | ||
Міський конкурс читців «Літературне гроно» | І місце | ||
Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край» | Два дипломи переможця | ||
Всеукраїнський конкурс «За нашу свободу» | Диплом І ступеня Диплом І ступеня | ||
Обласний конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» | Диплом переможця | ||
Всеукраїнська експозиція учнівської молоді «Моя Батьківщина –Україна» (міський етап) | ІІІ м., ІІ м.,ІІІ м. | ||
Гуртку образотворчого мистецтва «Веселковий дивосвіт» присвоєно звання «Зразковий художній колектив» | |||
Міський конкурс «Новорічний подарунок» | 4 грамоти переможця | ||
Міський конкурс «Чарівний світ волинської вишиванки» | ІІІ місце | ||
Міський огляд музеїв при заходах освіти | І місце (музей Бойової слави) ІІІ місце (музей «Берегиня») | ||
Обласний конкурс «Вчимося за повідувати» | Грамота облуон | ||
Міський конкурс «Патріоти Волині» | ІІ м., ІІІ м. | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу української творчості, присвяченого Шевченківським дням | ІІІ місце | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв «Край в якому ми живемо» | ІІІ місце | ||
Міський конкурс «Коли танцюють діти» | ІІІ місце | ||
Обласний конкурс «Новорічний подарунок» | Два дипломи переможця | ||
Міський конкурс читців присвячений дню народження Лесі Українки | ІІІ місце | ||
Міський конкурс «Сонце України в наших руках» | ІІ м., І м., ІІ м., І м. | ||
Конкурс-огляд шкільних музеїв | І м., ІІ м. | ||
Міський конкурс колективів екоспрямування | І місце | ||
Міський фестиваль ДЮР | Грамота міськуо | ||
Міський конкурс «Лялечки-ляльки» | ІІ м., ІІ м., І м. | ||
Міський конкурс-захист науково-дослідницьких і раціоналізаторських розробок | ІІ (конкурсне) місце І, І, ІІІ (індивідуальне) | ||
Обласний конкурс хореографічних колективів «Золота лілея» | ІІ м., ІІІ м. | ||
Міські математичні змагання «Крок до вершин «Математика» | ІІІ, ІІ, І, ІІ, ІІІ, ІІІ, І, ІІІ м. | ||
Обласний конкурс «Вишиванка дитячими руками» | Грамота облуон | ||
Обласний конкурс відеофільмів на екологічну тематику | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс «Вишиванка дитячими руками» | Диплом переможця | ||
Міський конкурс «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» | 5 дипломів переможців | ||
Міський конкурс екологічного плакату «Як ти можеш допомогти місту» | Диплом переможця | ||
Міські змагання учнівської молоді з повітряних зміїв | ІІ м. (командне) І, ІІ, ІІ, ІІ (індивідуальне) | ||
Міський конкурс юних фотоаматорів «Моя Батьківщина –Україна» (заочний тур) | Диплом І ступеня | ||
Міський конкурс «Наш пошук і творчість тобі Україно» | 2 дипломи ІІІ ступеня | ||
Міський конкурс «Знай і люби свій край» | Диплом ІІ ступеня (командне) Диплом І ступеня -4 учні, ІІ ступеня -2 учні, ІІІ ступеня -2 учні. | ||
Міський конкурс з початкового технічного моделювання | Диплом І ступеня, Диплом ІІ ступеня | ||
Обласний конкурс «Знай і люби свій край» | І м., І м. | ||
Міський конкурс «Мирна Україна –щаслива дитина» | Диплом | ||
Міський конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття» | І м., ІІ м. | ||
Обласний конкурс «Сонце України в наших руках» | ІІ м., ІІІ м. | ||
Обласні змагання з повітряних змій в класі моделей «Z» | І місце | ||
Міський конкурс юних фотоаматорів «Моя Батьківщина –Україна» | І місце | ||
Міський конкурс «До дня матері» | ІІІ м., І м. | ||
Міський конкурс «За нашу свободу» | Диплом переможця | ||
10 | 2019-2020 | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу» | І місце |
Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край» | І місце, ІІІ місце | ||
Міські змагання з футболу | ІІ місце | ||
Обласний конкурс «Урок казки» | ІІ м., І м. | ||
Всеукраїнський конкурс «За нашу свободу» | Диплом переможця | ||
Міський конкурс «Моя Батьківщина –Україна» | ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м. | ||
Обласний конкурс «Школа очима дітей: якою вона має бути» | Три дипломи переможця | ||
Обласний конкурс «Військові обереги від Святого Миколая» | Диплом переможця ІІ ст. | ||
Обласний конкурс юних зоологів і тваринників | Призер | ||
Міський конкурс «Подушка-подушечка» | ІІ місце | ||
Міські конкурси «Новорічний подарунок», «Український сувенір» | Три дипломи переможців | ||
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» | І місце | ||
Міський конкурс екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу» | І місце | ||
Міський конкурс з радіоконструювання | ІІ місце (командне) І, ІІ місце (індивідуальне) | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням | ІІІ місце | ||
Обласний конкурс «Новорічна композиція» | Два дипломи переможця | ||
Обласний конкурс «З цілющого джерела черпаємо наснагу» | Два дипломи переможця | ||
Міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка | ІІІ місце | ||
Обласний конкурс «Українська революція: 100 років надії і боротьби» | Диплом переможця | ||
Міський конкурс «Сонце України в наших руках» | І м., ІІ м. | ||
Міський конкурс «Великдень у наших родинах» | Два дипломи переможця | ||
Міський конкурс «Lutsk Фото Fest-2020» | Дипломи ІІ, ІІІ ступенів | ||
Обласний конкурс «Юні літератори Волині» | Диплом лауреата | ||
Міський конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі Україно» | ІІІ місце (командне) ІІІ, ІІ місця (індивід.) | ||
Міський конкурс «Знай і люби свій край» | ІІ місце (командне) І, І, ІІ місця (індивід.) | ||
Міський конкурс робіт молодшого шкільного віку із технічного моделювання | Ім., І м. | ||
Обласний конкурс «Знай і люби свій край» | І м., І м. | ||
11 | 2020-2021 | Міський дистанційний конкурс вокальних ансамблів «Ми діти твої, Україно» | ІІ місце |
Міські змагання з кульової стрільби | ІІ місце (командне) І місце (індивід.) | ||
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина –Україна» | ІІІ м., ІІІ м. | ||
Обласний фестиваль творчих дітей учасників АТО «Самоцвіти» | 2 лауреати | ||
Футзальний турнір (5-7 кл.) та (9-11 кл.) | ІІ м., І м. | ||
Міські виставки-конкурси «Новорічний подарунок», «Новорічний сувенір» | 3 дипломи переможця | ||
Міський конкурс «Бо прийде до тебе три празники в гості» | Диплом переможця | ||
Міські змагання з радіоелектронного конструювання | І м., ІІ м. (індивідуальний рейтинг) | ||
Футзал (для 5-6 кл.) на приз Адреналін ліги | І м. | ||
Міський конкурс «Сторінками творчості Лесі Українки" | Ім., ІІ м. |
Міський конкурс колективів екологічного спрямування | ІІ м. | ||
Міський конкурс науково-дослідницьких і раціоналізаторських розробок | ІІ м. (командне) | ||
Міські математичні змагання ім. М. Кравчука «Крок до вершин математики» | ІІІ м., ІІІ м., ІІ м., ІІІ м. | ||
Міський конкурс «Сонце України в наших руках» | І м., ІІІ м., ІІІ м. | ||
Обласний конкурс «Лірика природи» | Диплом | ||
Обласний конкурс «Новорічна композиція» | Диплом переможця | ||
Міський футбольний турнір з міні-футболу (10-11 кл.) | І м. | ||
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» | Диплом І ступеня | ||
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Диплом ІІІ ступеня (командне) Інд. рейтинг ІІ, ІІІ, І, І, І, І м. | ||
Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання | І м. (індивідуальний рейтинг) | ||
Міські змагання з запуску повітряних зміїв | ІІ м., ІІІ м.(індивідуальний рейтинг) | ||
Обласна акція «Україна -це ми» (номінація «Україна в об'єктиві туриста» | ІІ м., ІІІ м. | ||
Міський конкурс «Наш дім -зелена планета» | 4 дипломи | ||
Обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край» | І м., ІІ м., ІІ м. | ||
Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» | 2 дипломи І ступеня | ||
Обласний конкурс «Сонце України в наших руках» (малюнок) | І м. | ||
12 | 2021-2022 | Обласний конкурс «Дотик природи» | ІІІ м. |
Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край» м. Київ | І м., ІІІ м., ІІІ м. | ||
Міський етап обласного фестивалю юних гумористів «Гумор та сміх об'єднує всіх» | Диплом переможця | ||
Міський заочний етап Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу» | І м., ІІ м., ІІ м. | ||
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» | ІІ м. | ||
Обласний конкурс «За нашу свободу» | І м. | ||
Міський конкурс декоративно-ужиткового мистецтва (народна лялька) | ІІІ м. | ||
Обласний конкурс малюнків на військово-патріотичну тематику | І м. | ||
Міський фестиваль творчих дітей учасників АТО/ООС «Самоцвіти» | Диплом переможця | ||
Міський конкурс «Без сім’ї і свого роду - нема нації, народу» | Диплом переможця (ІІІ м.) | ||
Міська виставка-конкурс «Новорічна композиція» | Два дипломи переможців | ||
Міський конкурс різдв’яно-новорічної атрибутики «Святвечір» | І м. | ||
Міський конкурс з початкового технічного моделювання | ІІ м. | ||
Відкритий чемпіонат міста Луцька з автомодельного спорту | Диплом І ступеня | ||
Міський конкурс екскурсоводів шкільних музеїв | Диплом переможця | ||
Обласний конкурс екскурсоводів шкільних музеїв | ІІІ м. | ||
Міський етап XXI Всеукраїнського конкурсу присвяченого Шевченківським дням | ІІІ м. | ||
13 | 2022-2023 | Міська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» | І,І,І м., ІІ,ІІ,ІІ,ІІ м. |
Обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край» | І,І,ІІ м. | ||
Обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай» | Диплом переможця | ||
Міський конкурс екології бригад | Грамота департаменту освіти | ||
Міський етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» | ІІ, ІІ м. | ||
Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Орієнталдрімс» | І, І, ІІ м. | ||
Міська виставка-конкурс «Новорічна композиція» | Диплом переможця | ||
Міські змагання з радіоелектронного конструювання | ІІ м. | ||
Міський конкурс «Паперове диво» | ІІІ м. | ||
Обласний конкурс «Добрий день, ми з Волині» | 2 дипломи переможця | ||
Міські змагання з футболу (середня група) | І м. | ||
Міські змагання з футболу (старша група) | І м. | ||
Міські математичні змагання ім. М. Кравчука «Крок до вершин математики» | ІІІ, ІІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІ, І м. | ||
Обласний конкурс «Душа села» | 3 дипломи переможців | ||
Обласний конкурс креативних ідей учнівської молоді «Зробимо Волинь кращою» | ІІ м. | ||
Всеукраїнський конкурс «Стежками Каменяра» (номінація «Проза») – Придальна Тетяна | Диплом переможця | ||
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі Україно» | Дипломи І ступеня, ІІІ ступеня | ||
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" | Третє місце командне Індивідуальний рейтинг І м., І, І, ІІ, ІІІ м. | ||
Міська виставка-конкурс учнів молодшого шкільного віку | ІІ м. | ||
Обласний конкурс «Молоді таланти Волині» | ІІ, ІІ, ІІ м. | ||
Міський конкурс – юних пожежних-рятувальників | ІІІ м. | ||
Обласний конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей» | Подяка | ||
Обласний етап VІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» | ІІ м. | ||
Обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край» | ІІ м. | ||
Міські змагання з повітряних зміїв | ІІІ м., ІІІ м. | ||
Обласна виставка-конкурс «Барвистий світ домашніх улюбленців» | 2 дипломи переможців | ||
Обласний конкурс виразного читання імені - | І м., ІІ м. | ||
ІII Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Україна єдина» | «Гран-прі» І премія І премія | ||
Всеукраїнський конкурс авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» | Диплом І ступеня Диплом учасника | ||
Обласний конкурс «Юні | ІІІ, ІІІ, ІІІ м. | ||
14 | 2023-2024 | Всеукраїнський конкурс ессе «Я маю право на життя» | Диплом переможця |
Тематичний тиждень ШНТ «Креатив».
Продовж 4-8 лютого 2019 року відбувалися заплановані керівниками секцій ШНТ заходи творчого та наукового спрямування у формі «наукових пікніків» при проведенні тематичного тижня ШНТ «Креатив».Таким чином проведено заходи: Літературна вікторина для учнів 7-х класів - керівник Трач О.О., стінгазета «Свято Валентина» - керівник Сокольська І.Є. «Рециклінг (зустріч із В.Курбаном) - керівники Риковська Т.Г., Андрієвська А.І., Кузьмич В.Ю., «Розвиток креативного мислення» - керівник Горніч Л.І., «Цікава хімія»-демонстрація дослідів - керівник Дмитрук Ю.А., «Майстер клас жонглювання» - керівник Попко М.В., «Вісник клубу любителів історії та права» - керівники Солдатенко Н.М. Рибчинчук С.Ю., «Демонстрація і захист електронних пристроїв» - керівник Пашкетник В. А., Веб-бінар до Дня Безпечного Інтернету - керівник Чашук О.Ф., відеоперерва «Зарубіжні письменники і Україна» - керівник Луцюк О.А, радіогазета «Видатні постаті Волині. Леся Українка» - керівники Лесик О.О. Демчук Л.О., «Цікаві факти про Німеччину» - керівник Газіна Г.І., турнір-гра «Найкмітливіший» - керівник Гвоздецька З.М., «Стрічка Мебіуса. Математичні загадки» - керівник Сахнік С.М., «Карта Місяця, віртуальна мандрівка» - керівник Юревич В.М. Виставка учнівських робіт та Майстер-клас в'язання гачком - керівник Патола А.А. Заняття вокального ансамблю «Росинка» - керівник Фещук М.В., економічна гра: «Дзвінок другу» - керівник Ковальчук О.В. Працював пункт домедичної допомоги - керівник Гробова Г.І., фотозона «Польща» - керівник Германович Л.Я.
Коментарi