/Files/images/Емблема.jpg

Результати участі учнів в предметних олімпіадах

Навчальний рік Етапи
Шкільний Міський Обласний Всеукраїнський Міжнародний
Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів Учасників Призерів
2009 2010 264 54 44 23 4 3 1
2010 2011 378 64 54 21 3 2
2011 2012 329 177 59 17 2 2
2012 2013 324 209 61 25 2 1 1 1
2013 2014 386 189 61 22 6 5
2014 2015 301 138 51 21 3 1
2015 2016 403 206 56 14 3 3
2016 2017 391 210 58 25
2017 2018 422 335 56 22 1 1 1

Результати участі учнів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

№ з/п Навчальний рік Етапи
шкільний міський обласний всеук- раїнський між- народний інші
учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів учасників призерів
1. 2009-2010 12 10 10 2 2
2. 2010-2011 12 6 6 2
3. 2011-2012 7 7 7 3 2
4. 2012-2013 19 19 19 10 5 4 2 1
5. 2013-2014 17 17 14 11 9 5 2 2
6. 2014-2015 18 18 14 6 2 2 1
7. 2015-2016 15 15 8 2 1
8 2016-2017 20 13 13 4 2 1
9. 2017-2018 20 12 12 4 1

турніри

Предмет Місто Область Україна
Біологія Андрієвська А.І. Кузьмич В.Ю. -
Геграфія Риковська Т.Г. -
Економіка Ковальчук О.В. -
Винахідників та раціоналізаторів Пашкетник В.А. І ( у складі команди №22) Винахідників та раціоналізаторів І ( у складі команди) Пашкетник В.А. Винахідників та раціоналізаторів Пашкетник В.А. ІІІ ( у складі команди )

Аналіз інтерактивних конкурсів

2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015 2015-2016 2016-2017 2017- 2018
Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер» 1 36 63 21 20 28 82
Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» 22 40 32 5 43 60 42
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 198 201 36 142 152 190 209
Інтерактивний природничий конкурс «Колосок» 116 115 153 128 38 111 108
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» 107 38 22 60 106 87
Міжнародна природознавча гра «Геліантус» 10 17 27 52
Всеукраїнський історичний конкурс «Лелека» 33 37 35 59
Всеукраїнська гра із світової літератури «Sunflower» 60
Всеукраїнська гра «Патріот» 62
Міжнародна гра «Пазл» 5 2 14 12

1. Гріднєва Ангеліна 10-Б кл. І місце Міжнародний конкурс “Природа очима дітей” м. Берегово, Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» Переможець/Диплом ІІ ступеня , І місце обласний конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття», І місце обласний конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”, Дипломант міського етапу Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

2. Русин Павло 11-Б кл. І місце Обласний турнір юних винахідників та раціоналізаторів, І місце міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів, ІІІ місце Всеукраїнський турнір юних винахідників та раціоналізаторів.

3. Бояр Діана 10-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце Обласний конкурс “Краще тверезе життя” у номінації письмовий твір, ІІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, номінація “Веселий пензлик”, ІІ місце міський конкурс творів “Усмішка людини. Яка вона? Організований СНУ ім. Л.Українки,.

4. Березюк Максим 10 - А кл. Переможець Обласного етапу XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2018” у номінації ”Висока суспільно-корисна спрямованість”, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу.

5. Шишута Анна 10-А кл. І місце Обласний конкурс “Юні літератори Волині” (номінація “Казка”), ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні”, ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

6. Данилик Андрій 10-Б кл. ІІІ місце у Волинській Інтернет-олімпіаді з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІ місце у міському пошуково-дослідницькому конкурсі краєзнавчих робіт, номінація “Географія рідного краю”.

7. Дубинська Анастасія 10-Б клас І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

8. Простопчук Тарас 9-А кл. І місце обласний етап олімпіади з технічної праці, ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з технічної праці,

9. Налепа Анна 11-Б кл. Переможець Обласного етапу заочного Всеукраїнського родинного конкурсу “Дідух”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ місце І етап (міський захист-конкурс науково-дослідницьких робіт, секція технічні науки.

10. Смалюк Софія 7-Б кл. ІІІ місце в обласному конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, І місце в міському конкурсі “Таланти ІІІ тисячоліття”, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, І місце міська виставка-конкурс “Паперове диво”, ІІ місце міського етапу XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

11. Сенів Софія 7-Г кл. І місце Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки “Знаю, горжуся, шаную!”, Лауреат Обласного конкурсу “Юні літератори Волині” (номінація “Поезія”), Переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Урок казки”, міський етап номінація “Казкова країна”,

12. Яворський Антон 9-А кл. Переможець Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчимося заповідувати”, Переможець Обласного конкурсу раціоналізаторських та винахідницьких проектів екологічного спрямування.

13. Колеснік Роман 11-Б клас, І місце Обласний конкурс дослідницьких та винахідницьких розробок з науково-технічного напрямку, ІІ місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ командне місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку.

14. Мул Христина 9-В кл. Переможець Обласної заочної виставки-конкурсу “Новорічний подарунок”.

15. Терещенко Дарина 8-В кл. І місце ІІІ Всеукраїнський конкурс школярів “Літературний Всесвіт” (номінація твір “Есе”).

16. Андрієнко Аліна 5-А кл. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

17. Кравчук Станіслав 5 – А клас. Переможець обласного етапу конкурсу «Знавці біблії», ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”

18. Пилипчук Юлія 8-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови та літератури, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

19. Пилипчук Дарина 5-А кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

20. Кузьмич Сергій 6-В кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

21. Шаповал Віталій 7-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський конкурс юних інформатиків.

22. Шаповал Андрій 5-Г кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики” (олімпіада).

23. Ярощук Ілля 4-В кл. ІІІ місце міський етап Малої олімпіади з математики.

24. Боровицький Дмитро 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце Всеукраїнська олімпіада з хімії міський етап.

25. Клець Віталій 10-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

26. Андрієнко Ярослав 8-Д кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

27. Морарь Анна 11-А кл. ІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

28. Міронов Нікіта 8-В кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

29. Гудима Ірина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії, І місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт, секція історичне краєзнавство.

30. Козловська Каріна 9-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

31 Приреза Дарина 11-А кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської олімпіади з економіки.

32. Бубела Анна 5-В кл. ІІ місце, міський етап VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка, ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики.

33. Смітюх Єлизавєта 7-А кл. ІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

34. Цибульська Злата 9-А кл. ІІІ місце міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської молоді ім. Т. Шевченка.

35. Гордійчук Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце ІІ міський конкурс “Літературне гроно”.

36. Мельникова Мар’яна 3-Б кл. ІІІ місце міський етап XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

37.Чміль Ірина 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

38. Росинюк Аліна 11-Б кл. ІІІ місце міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина Україна” номінація “З попелу забуття”.

39. Козловська Карина 9-А кл. ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у( секція хімія).

40. Остап’юк Софія 8-Г кл ІІ місце І етап (міський захист-конкурсу науково-дослідницьких робіт у (секція валеологія)

41. Козаченко Володимир 9-Б кл. І місце міські змагання із радіоелектронного конструювання, ІІ місце Міський конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напрямку

42. Войнаровський Андрій 5-Г кл. ІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

43. Голуб Соломія 5-В кл. І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

44. Олійник Вікторія 5-Г кл І місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

45. Прийомський Віталій 5-Б кл. ІІІ місце міські математичні змагання ім. М.Кравчука “Крок до вершин математики”.

46. Степанюк Анастасія 7-Б кл. ІІІ місце міський конкурс малюнків “Чиста енергія-чисте довкілля”

47. Дончева Кароліна 10-А кл. ІІ місце міський конкурс “Сонце України у наших руках” в номінації “малюнок”

48 Придальна Тетяна 6-Б кл ІІІ місце Міський конкурс виразного читання присвячений польським поетам

49. Васюхник Кирило 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

50. Коробчук Дарина 5-В кл. І місце Міський етап конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Український оберіг”

51. Войтович Віталій 10-А кл. І місце Міський конкурс запуску повітряних зміїв

52. Команда школи «Екологічний квартал» - ІІІ місце. Екологічний міський конкурс агітбригад

53. Спортивна команда учнів 8-11 кл. - ІІ місце Міські змагання з баскетболу серед команд ЗЗСО в рамках Спартакіади школярів.

54. Спортивна команда учнів 7-8 кл. ІІ місце Міські змагання з футболу “Шкіряний м’яч”.

55. Фольклорний колектив “Вишиванка” ІІІ місце міський конкурс фольклорних колективів.

56. Танцювальний колектив «Фантазія» (старша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»

57. Танцювальний колектив «Фантазія» (молодша група) – ІІ місце у фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Золота лілея»


Звіт директора школи на загальних зборах колективу за 2016

Звіт. Методика роботи вчителів 2016.

Звіт. Виховна робота 2016

Звіт. Навчання учнів 2016

ЗОШ № 23 у порівнянні із загальноосвітніми закладами міста

Наші досягнення

/Files/images/Емблема.jpg

Учні школи активно приймали участь у різних творчих конкурсах, спортивних змаганнях, предметних турнірах: з географії, Морарь А., 10-Б клас відзначена у індивідуальному рейтингу (керівник Риковська Т.Г.), винахідників та раціоналізаторів, І місце міський етап, ІІ місце обласний, І місце Всеукраїнський рівень, Сильчук А., 11-Б клас (керівник Пашкетник В.А.).

У відповідності із заходами ШНТ «Креатив» на І етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт було подано 13 робіт, що на 5 робіт більше ніж минулого року. З них 3 стали призерами: ІІ місце Налепа Анна, 10-Б клас, керівник Мартинюк В.С., І місце Гурдан Юлія, 9-Б клас, керівник Риковська Т.Г., ІІІ місце Плакущий Андрій, 10-А клас, керівник Рощук І.В. На шкільному рівні проведено конкурс-захист науково-дослідницьких робіт реферативного типу серед учнів 7-х класів, учасниками якого були 7-м учнів.

/Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/20151119_124235.jpg /Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/20151119_133816.jpg
/Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/20151119_133940.jpg /Files/images/pro_shkolu/nash_dosyagnennya/мал.jpg

Переможці І етапу (шкільного) Всеукраїнських олімпіад 2017 - 2018 н.р.


Аналіз участі учнів школи у змаганнях, конкурсах, фестивалях

№ з/п Навчальний рік Назви заходу результат
1 2010-2011н.р. Міські змагання з футболу II м.
Міські змагання «Стань в ряди олімпійців»(фінал) II м.
Міський етап конкурсу «Я маленький українець» II, III, II, III м
Міський конкурс «Шкільний соловейко» II м.
Міський конкурс зі швидкісного радіоконструювання I м.
Міський конкурс конструювання серед молодших школярів I ,III( І командне)
Обласний конкурс екологічних проектів I м (участь у Києві)
Міський конкурс КВК ЮІР III м.
Змагання зі стрільби (команда 10 кл.) III м.(командне), III(індивідуальне)
Конкурс юних математиків імені М. Кравчука I м., III м., III м.
Виставка науково-технічної творчості III м.
Виставка – конкурс юних винахідників та раціоналізаторів III м.
Виставка початкового технічного моделювання III м., III м.
Виставка художньо-ужиткового мистецтва III м., I м., II м., III м.
Змагання з футболу серед молодших школярів II м.
КВК «Світ професій»(місто) I м.
КВК «Світ професій»(область) I м.
Змагання з футболу (футзал «Адреналін») I м.
Обласні змагання з початкового технічного конструювання III м.(участь у Всеукраїнському етапі)
Міський конкурс екологічного плакату II м.
Міський конкурс з конструювання та запуску повітряних зміїв III м.
Міський конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна» III м.
Обласний конкурс «Я хочу жити в якісному світі» I м.
Дебатний турнір в рамках проекту «Вчимося себе захищати»(область) Диплом призера
Обласна виставка-конкурс «Природна мозаїка народних ремесел» Дві грамоти облуон
ЗОШ№23 визнано школою з високим рівнем організації навчально-виховного процесу
Всеукраїнський конкурс «Наш пошук і творчість -тобі,Україно»(республіка) Дипломи I ступеня, II ступеня
Міський конкурс таборів І м.
2 2011-2012н.р. Міські змагання з футболу I м.
Міський конкурс радіокерованих машин(автомоделі) III м.
Міські туристичні змагання III м.
Міський тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію «Мій рідний край» III м.
Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів II м., (командне)
Всеукраїнський профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських КВК(м.Тернопіль) Диплом призера
Міський конкурс зі швидкісного радіоконстурювання II м.
Міський конкурс «З Різдвом Христовим» III м.
Всеукраїнський. конкурс «Інтел-техно Україна» Участь в м.Києві в складі обл.команди
Міський конкурс «Історія міст та сіл Волині» II м.
Конкурс екоагітбригад Диплом призера
Конкурс енергозберігаючих технологій «Енергія і середовище» 2 дипломи призерів
Міський конкурс «Світ професій» Диплом призера
Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії» I місце, диплом лауреата
Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» Подяка
Міський конкурс «Крок до вершини математики» ІI м, III м.
Міська виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» III м.
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі Україно» III м.
Міські змагання юних винахідників і раціоналізаторів III м.
Міський конкурс «Моя сім’я та безпека дорожнього руху” I м.
I обласний конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнівської молоді “Здорова нація-майбутнє України» (університет «Україна») II м.
Всеукраїнський конкурс «В об’єктиві натураліста” (обласний етап) I м.
Міський конкурс-виставка «Новорічний подарунок» I м.
Конкурс екологічного плакату «Світ очима юного художника» Диплом призера
Легкоатлетичний крос до Дня Перемоги III м.
Міський конкурс виразного читання, присвячений творчості польського письменника Януша Корчак III м.
Міські змагання з запуску повітряних «зміїв» Диплом II ступеня
Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Диплом I ступеня
XIVМіжнародний конкурс малюнків “Природа очима дітей» (м.Берегово) Диплом II ступеня
Обласний конкурс виразного читання польської поезії присвячений Я.Корчаку Два дипломи III м.
Обласна виставка-конкурс робіт гуртківців технічного моделювання для молодших школярів. Диплом облуон
Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» Диплом I ст.
II міжнародний конкурс ім.Т.Шевченка II м., III м., II м.
XII міжнародний конкурс ім.П.Яцика II м., II м.
Міський конкурс різдвяних дійств та вертепів III м.
Міський конкурс солістів –вокалістів III м.
Конкурс творчих робіт «Україна і ЄС в майбутньому» II м.
3 4 5 6 2012-2013н.р. 2013-2014 н.р. 2014-2015 н.р. 2015-2016н.р. Конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика ІІ м, ІІІ м.
Чемпіонат міста з міні-футболу «Адреналін-ліга» І м.
Міський конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» ІІ м.
Міський конкурсЛегкоатлетичний солістів-вокалістів «Шкільний соловейко» ІІ м.
Міський тур чемпіонату Волині на кращий туристсько-спортивний похід ІІІ м
Конкурс знавців укр.мови ім.Петра Яцика(5-11кл.) ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м.
Міський тур Всеукраїнської Експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина Україна» 3призера 1 лауреат
ІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка ІІІ м., ІІ м.
Міський конкурс «Новорічний подарунок» 4 дипломи переможців
Міський конкурс Різдвяних вертепів Диплом
Міський конкурс зі швидкісного радіоконструювання ІІІ м. (команди), ІІІ м. (індивід.)
Міський конкурс «Класний керівник року» (Демчук Лариса Олександрівна) ІІ м.
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Диплом І ст., диплом ІІ ст.
Міський конкурс малюнка «Безпека життєдіяльності під час Різдвяних та новорічних свят» Два дипломи призерів
Обласний конкурс «Срібні дзвіночки» 3 місце
Обласна заочна виставка «Новорічний подарунок» Диплом переможців
Міські змагання з футболу «Адреналін-ліга-2013» ІІІ м.
Міський конкурс КВК ЮІР Ім.
Перший етап міжнародного природничого конкурсу «Колосок-2013» Відзначено в наказі облуон
Міський конкурс хореографічних колективів «Екзерсис» Диплом учасника
Зональні змагання КВК ЮІР (м.Маневичі) Ім.
Міський конкурс «Історія сіл та міст Волині» ІІІ м.
Міський конкурс колективів екологічного спрямування ІІІ м.
Міський конкурс ДЮР Диплом
Обласний конкурс «Зоряний шлях» Ім.
Міські змагання юних винахідників та раціоналізаторів ІІІ м (командне)
Міські змагання з настільного тенісу І м.
Обласний конкурс екологічного спрямування «Здоров’я може бути смачним” у номінації казка в прозі І м.
Міський конкурс «Придумай казку за бубликів в’язку» ІІІ м., ІІІ м.
Міський конкурс екологічного плану ІІ м
ІІ обласний конкурс науково-дослідницьких робіт учнівської молоді «Здорова нація – майбутнє України»(університет «Україна») ІІІ м.
Міська виставка –конкурс «Знай і люби свій край» Дипломи переможців І ст. (2 дипломи), ІІ ст. (1 диплом)
Міські змагання з конструювання та запуску повітряних зміїв Диплом ІІІ ст.
Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Природа очима дитини» (м.Берегово) Два дипломи переможців
Обласний пакет ІІ міжнародного литовсько-українського конкурсу «Дружать діти на планеті» ІІ м.
Міський огляд творчих звітів «В життя через красу» І м.
Обласний заочний конкурс юних літераторів Диплом лауреата
Міський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна» Диплом І,ІІ,ІІІ ст.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу малюнків «Мої права» Диплом переможця
Чемпіонат міста з футболу ІІ м.
Обласний етап Всеукраїнського біологічного конкурсу «Дотик природи» Грамота облуон
Міський конкурс «Посміхнемось щиро Волині» ІІ м.
Обласний заочний конкурс «Мирний космос» ІІ м.
Х обласна олімпіада імені академіка М.Кравчука Диплом переможця
Обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність» І м.
Міські змагання радіокерованих моделейЛегкоатлетичний І м. - командне, І м. - індивідуальне.
Обласний етап VII Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» ІІІ м.
Обласний заочний конкурс юних літераторів Волині Диплом переможця
Чемпіонат з футболу «Адреналін-ліга»(7-8кл) І м.
Чемпіонат з футболу «Адреналін-ліга»(9-11кл) І м.
Міський етап Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина-Україна» Три дипломи переможців
ІІ етап(міський) ХІV міжнародного конкурсу з укр.мови імені Петра Яцика Два дипломи переможців
ІІ(міський) етап IV міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка Три дипломи переможців
Х обл..олімпіада з математики імені М.Кравчука ІІІ м.
Обласна виставка-конкурс з технічного моделювання для молодших школярів Диплом переможця
ІІ етап (міський) XIV міжнародного конкурсу з укр.мови імені П.Яцика (початкові класи) Диплом переможця
Міський тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько - краєзнавчу експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» ІІІ м.
ЛегкоатлетичнийМіський тур Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько - краєзнавчу експедицію «Мій рідний край» ІІІ м.
Міський конкурс «Новорічний подарунок» Дипломів переможців
Міська виставка-конкурс «Ангел в сурму засурмив» І м, І м, ІІ м, ІІ м.
Обласний конкурс укр..сучасної пісні «Срібні дзвіночки» Ім.
Міський конкурс по збору спрацьованих побутових хімічних джерел струму (батарейки,акумулятори) ІІІ м.
Міський конкурс творчих учнівських робіт «Доля моєї родини в період ІІ світової війни» Диплом переможця
Обласна заочна виставка «Новорічний подарунок» Два дипломи переможців
Всеукраїнський фестиваль «Святий Миколай»-2013 Три дипломи переможців
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» Диплом за зайняте ІІ м.
Міський конкурс образотворчого мистецтва «З Кобзарем у серці» Диплом переможця
Обласний етап конкурсу обр.мист. «З Кобзарем у серці» Ім.
Обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року 2013-бджолоїдка» (номінація «Найкращий малюнок») Диплом переможця
Міський конкурс «Історія міст та сіл Волині» ІІІ м, ІІІ м
Міський конкурс колективів екологічного спрямування ІІ м
Міський конкурс «Я-лучанин!»(«Лучанка») Два дипломи переможців
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста» (номінація «Кращий відеоролик») Диплом переможця
Міський конкурс «Міс весна» Ім.
Міські математичні змагання імені М.Кравчука І м., ІІ м., ІІ м., ІІІ(командне)
Міські змагання юних винахідників та раціоналізаторів ІІІ м(командне)
Міський конкурс виразного читання, присвяченого творчості польських поетів ІІІ м
Міський конкурс по запуску «повітряних зміїв» І м., ІІ м.
Міський конкурс «Писанковий дивосвіт» ІІІ м., ІІ м
Обласний етап конкурсу «В об’єктиві натураліста» Диплом переможця
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості ІІ м. (командне), ІІ (індивід.)
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» Чотири Ім., ІІ м.
Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку(технічне конструювання) ІІ м.
Міський конкурс «Я молюсь за тебе,Україно» ІІІ м., ІІІ м.
Міський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно» Дипломи переможців І ст., ІІ ст.
Обласний конкурс юних літераторів Дипломи переможця
Обласна виставка-конкурс ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Диплом І ст., Диплом І ст.
Міський етап огляду-конкурсу таборів денного перебування Ім.
Міський конкурс «Луцьк квітучий» ІІ м.
Міський конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» Ім.,диплом лауреата
Міський конкурс «Мої улюблені коти» Ім., ІІ м., ІІ м.
Міський конкурс «Дорогами слави і безсмертя» Диплом переможця
Обласний конкурс пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням ІІ м.
Обласний етап національного художнього конкурсу «Календар GLOBEL-2015» Диплом переможця
Міський конкурс солістів-вокалістів «Шкільний соловейко» І м.
Всеукраїнський конкурс «Майбутнє України»(м.Київ) ІІІ м.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу імені П.Яцика ІІ м, ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м.
Міський конкурс вокальних ансамблів «Ми діти твої, Україно» Ім.
Обласний конкурс «Посміхнімось щиро Волині» Ім.
Фестиваль польської культури «Різдвяна містерія» Диплом переможця
Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка ІІІ м.
Обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» Диплом І ст.
Обласний конкурс вокальних ансамблів малих форм «Ми-діти твої, Україно» Ім.
Міський конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» Диплом переможця
Обласний конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна» Диплом переможця
Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів ІІ командне, ІІ індивід.
Міський конкурс-виставка «Новорічний подарунок» ІІ дипломи переможців
Міські змагання радіокерованих автомоделей ІІІ командне, ІІІ індивід.
Міський тур всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Диплом переможця
Обласна заочна новорічно-різдвяна виставка «Новорічний подарунок» Диплом переможця
Обласний конкурс сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (м.Рожище) Гран-прі
Обласний етап національного туру міжнародного конкурсу «Енергія:середовище-2015» Диплом переможця
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Інтел-Еко Україна 2015» ІІ м.
Міські змагання з радіоелектронного конструювання ІІІ м.
Всеукраїнський конкурс «Еко-Софт»(м.Київ) ІІ м.
Міський тур історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл Волині» Диплом переможця
Міський конкурс колективів екологічної просвіти ІІІ м.
Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання ІІІ м.
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Інтел-Еко Україна-2015» Грамота облуон
Конкурс-захист науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок з науково технічного напряму ІІІ м. (командне), диплом ІІ ст.
Міські математичні змагання імені М.Кравчука «Крок до вершини математики» ІІ м., ІІ м., ІІм.
Міський конкурс «Сонце України в наших руках» ІІІ м., І м., ІІІ м.
Міський конкурс екологічного плакату «Екосвіт очима юного художника» ІІ м.
Міський етап всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста” Диплом переможця
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість-тобі, Україно» Диплом ІІ ст.,два дипломи ІІ, ІІІ ст.
Міська вставка –конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» Диплом ІІІ ст., 5 дипломів переможців індивідуально
Міська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання Диплом І ст. в індивід. рейтингу
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» Три дипломи переможців
Обласний конкурс «Молоді таланти Волині» Ім., ІІІ м., ІІІ м
Міський конкурс дитячого малюнка на асфальті «Ми за мир» ІІІ м.
Міські змагання з конструювання та запуску повітряних зміїв Дипломи ІІ ст., ІІІ ст.
Обласний конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання Два дипломи переможців.
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини» І м.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнімось щиро Волині» (номінація «Веселий пензлик») ІІІ м.
Міські змагання з футболу ІІ м.
Змагання з футболу «Адреналін-ліга» І м.
I Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка ІІІ м., ІІІ м.
Міські змагання «Перша допомога товариства Червоного ХрестаУкраїни на Волині» ІІ м.
Обласний етап Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків» Грамота облуон, диплом переможця
Міський конкурс солістів-вокалістів «Шкільний соловейко-2015» ІІІ м., диплом за активну участь
Міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» ІІІ м., І м, ІІ м., ІІ м., диплом лауреата
ІІ етап міський XVI міжнародного конкурсу з укр.мови імені П.Яцика ІІІ м., ІІІ м., ІІІ м., ІІ м.
Міський конкурс колядок та щедрівок «Ой, радуйся, земле!» ІІ м.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» ІІІ м.(Корнійчук Т.В.)
Обласний конкурс «Краще тверезе життя» Диплом переможця
Міський тур чемпіонату Волині зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді ІІІ м.
Міський фестиваль польської культури «Різдвяна містерія» Диплом переможця, участь в обласному фестивалі
Міські змагання з футболу «Адреналін-ліга»(старша група) І м.
Міський конкурс-огляд шкільних музеїв ІІ м.
Міський конкурс «Будинок для друга» ІІІ м.
Міська виставка-конкурс «Новорічний подарунок» Диплом переможця
Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів Диплом ІІІ ст.
Міські змагання з автомодельного спорту Диплом ІІІ ст.
ІІ(міський) етап XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням ІІ м.
Обласна заочна виставка-конкурс «Новорічний подарунок» Два дипломи переможців
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Інтел-Еко Україна 2016» Грамота облуон
Міські змагання з радіоелектронного конструювання у 2015-2016 н.р. І м.(індивід.рейтинг) ІІІ м.(командне)
Обласний етап заочного Міжнародного конкурсу «Енергозберігаючі традиції народів України та Молдови» Диплом переможця
Обласний етап Національного туру Міжнародного курсу «Енергія і середовище» Диплом переможця, грамота облуон
Міський конкурс колективів екологічної просвіти ІІ місце
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Дипломи переможців ІІ і ІІІ ступенів
Міський огляд-конкурс театральних колективів “Дивограй-2016” Грамота міськуо
Міський конкурс “Сонце України у наших руках” ІІ м., ІІ м., ІІ м.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” Два дипломи переможців
Міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, винахідницьких та раціоналізаторських розробок ІІ місце командне І місце (індивідуальне)
Міський конкурс виразного читання, присв’ячений творчості польських поетів ІІ місце
ІІІ обласна відкрита олімпіада з робототехніки (категорія керовані роботи) І місце
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку Диплом переможця
XVII Міжнародний конкурс дитячих малюнків “Природа очима дітей” Диплом переможця
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край” Два дипломи переможців І ступеня
Всеукраїнський конкурс читців польських поетів ІІІ місце
Міська виставка-конкурс науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість тобі Україно” ІІІ командне І, ІІІ (індивідуальне)
Міська виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” Дипломи переможців І,І, ІІ,ІІІ, ІІІ,ступенів
Виставка-конкурс робіт з початкового технічного моделювання Диплом переможця ІІ ступеня
Обласний конкурс “Молоді таланти Волині” ІІ, ІІІ місце
Обласний конкурс “Таланти ІІІ тисячоліття” ІІІ місце
Обласний етап Всеукраїнського молодіжного конкурсу “В об’єктиві натураліста” (номінація “Кращий відеофільм”) Диплом переможця
IVВсеукраїнський літературний конкурс “Ми за тверезе життя” ІІІ місце
Міські математичні змагання “Крок до вершин математики” ІІІ, ІІІ, ІІ, ІІІ, І, І
Обласний конкурс малюнків “Людина і ліс” Чотири дипломи переможця
7 2016-2017 н.р. Міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів “Посміхнемось щиро Вишні” ІІ м., ІІІ місце
Міські змагання з футболу (6 кл.) ІІ місце
Обласний конкурс “Галерея кімнатних рослин” ІІІ місце
Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання Диплом переможця
Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів з початкового технічного моделювання Диплом ІІІ ступеня
Міський етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка ІІ м.,ІІІ місце
Міський конкурс вокальних ансамблів “Ми діти твої, Україно” ІІІ місце
Міський етап Всеукраїнської експедиції “Моя Батьківщина -Україна” І м., ІІ місце
Міський конкурс “Усі різні -усі рівні” Два дипломи переможців
Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика ІІІ м.,ІІІ м.,ІІ м.,ІІ м., ІІІ м.,
Міський конкурс різдвяно-новорічної атрибутики “Святвечір” І м., ІІ місце
Міський конкурс сценаріїв “Український патріотичний мультик” І місце
Міський конкурс “Креативний Новий рік” І місце
Міський конкурс “Новорічний подарунок” Диплом переможця
Обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики “Святвечір” ІІ м., ІІІ місце
Міські змагання з радіоелектронного конструювання І командне, І, ІІ індивідуальні
Обласний конкурс сценаріїв “Український патріотичний мультик” Диплом переможця
Міський огляд-конкурс хореографічного мистецтва “Коли танцюють діти” ІІІ місце
Міський конкурс “Краще тверезе життя” І м., ІІІ м., ІІ м., ІІ місце
Обласна заочна новорічно-різдвяна виставка “Новорічний подарунок” Диплом переможця
Міські змагання з баскетболу І місце
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу присвячений творчості Л.Українки І м., участь у заключному етапі в м. Чернівці
Міський конкурс “В об’єктиві натураліста” Дві грамоти переможця
Обласний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади “Dream ECO” Грамота перможця
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” Диплом переможця
Міський конкурс колективів екологічної просвіти ІІ місце
Міський конкурс писанкарства ІІІ місце
Міський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських робіт ІІ м.(командне),І м.ІІ м. (індивідуальне)
Міський конкурс екологічного плакату І місце
Міські математичні змагання ім. М. Кравчука І м.,І м., І м, ІІ м, ІІІ місце
Міський конкурс “Сонце України в наших руках” ІІІ м., ІІ м.,ІІІ місце
Міський етап Всеукраїнського фестивалю ДЮГ ІV місце
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “В об’єктиві натураліста” Диплом переможця
Регіональний етап національного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру (під егідою ПАТ “Укрпошта”) ІІ місце
Міська виставка-конкурс “Український оберіг” І м., ІІІ місце
Обласний конкурс “Молоді таланти Волині” ІІІ місце
Міський конкурс віршів та малюнків на патріотичну тематику І м.,ІІІ м.,ІІІ м.,ІІ місце
Міські змагання з футболу І місце
Фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва І м., І м.,ІІІ місце
Міжнародний конкурс художньо-образотворчого мистецтва в м. Берегово Диплом переможця
Міські змагання з конструювання і запуску повітряних зміїв І місце
Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість -тобі, Україно” Диплом переможця
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Україна -європейська держава” І м., І місце
Обласний конкурс “Юні літератори Волині” І місце, диплом лауреата
Всеукраїнський конкурс “в об’єктиві натураліста” (м. Чернівці) Диплом ІІІ ступеня
Обласна виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання Два дипломи І ступеня
8 2017-2018 н.р. Міські змагання з футболу на приз фонду “Тільки разом” І місце
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Урок казки” Диплом переможця
Міський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні” ІІ м., ІІІ місце диплом переможця
Обласний конкурс “Таланти ІІІ тисячоліття” ІІІ місце
Міські змагання з футболу на приз фонду “Тільки разом” І місце
Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Урок казки” Диплом переможця
Міський конкурс “Посміхнемось щиро Вишні” ІІ м., ІІІ місце диплом переможця
Обласний конкурс “Таланти ІІІ тисячоліття” ІІІ місце
Міський конкурс “Симфонії осені” ІІІ місце
Міський конкурс “Бої гумору” Диплом переможця
Обласний конкурс “Біощит” Грамота облуно
Всеукраїнський конкурс “За нашу свободу” Два дипломи ІІ ступеня
Міський конкурс “Шкільний соловейко” Два дипломи
Міський конкурс “Паперове диво” І місце
Міський конкурс фольклорних колективів ІІІ місце
Обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу “Дідух” Диплом переможця
Міські змагання із радіоелектронного конструювання І місце командне І, ІІ індивідуальний рейтинг
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Галерея кімнатних рослин” Диплом переможця
Міський конкурс колективів екологічної просвіти ІІІ місце
Міський конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок ІІ місце (командне) І, ІІ місце (індивідуальний рейтинг)
Обласна заочна виставка-конкурс “Новорічний подарунок” Диплом переможця
Міський конкурс екоплакату Диплом
Міський конкурс творчих робіт “Успішна людина! Яка вона?” ІІ місце
Міський конкурс “Сонце України в наших руках” (номінація “малюнок”) ІІ, ІІ місця
Обласний конкурс з виготовлення державної символіки (номінація “Прапор України”) І місце
Міський конкурс “Великодня композиція своїми руками” Грамота
Міські математичні змагання ім. М.Кравчука 7 призових місць
Міський конкурс читців поезій польських поетів ІІІ місце
Міжнародний мистецький конкурс в м. Берегово Диплом переможця
Обласний конкурс “Краще тверезе життя” І місце (Бояр Д.)
Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку І місце
Обласний конкурс “Український коровай” Грамота облуно
Міські змагання з футболу ІІ місце
Міський конкурс хореографічних колективів ІІ місце
Міська виставка-конкурс “Український оберіг” ІІІ місце, І місце
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” І місце, ІІ місце, ІІІ місце І місце, І місце
Виставка-конкурс науково-технічної творчості “Наш пошук і творчість -тобі Україно” Диплом переможця ІІІ ступеня, ІІ місце, ІІІ місце (індивідуальний рейтинг)
Регіональний конкурс читців поезії польських поетів (м. Кременець) І місце
Обласний конкурс винахідницьких та раціоналізаторських робіт екологічного спрямування І місце
Всеукраїнський етап конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських робіт екологічного спрямування ІІІ місце
9 2018-2019 Міський конкурс малюнка “Чиста енергія -чисте довкілля” Два дипломи переможців
Змагання з футболу ІІ місце
Кiлькiсть переглядiв: 494

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.