FacebookTwitterПідписатися на RSS

/Files/images/Емблема.jpg

Інклюзивне навчання

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами

В Луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №23 створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Для здобувачів освіти з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Організовано індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом, логопедом, сурдопедагогом.

В класах з інклюзивним навчанням з дітьми працюють досвідчені педагоги та асистенти вчителя.

В установі створені належні побутові умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами. Облаштовано інклюзивно-ресурсну кімнату, заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами, виконано поточний ремонт класних кімнат. Усі приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падають ліворуч. При оздобленні навчальних приміщень враховані такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – салатового кольору або кольору натурального дерева; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфо функціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу. Шкільна та пришкільна територія підтримується в належному стані.

Для підвищення ефективності навчання інтенсивно використовуються технічні засоби навчання, комп'ютерно- інформаційне приладдя, аудіо-візуальні системи, копіювальні засоби тощо.

Школа тісно співпрацює з інклюзивно-ресурсним центром департаменту освіти Луцької міської ради.

Обов’язки організації інклюзивного навчання в школі покладено на заступника директора з навчально-виховної роботи Петренюк З.В.

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.