FacebookTwitterПідписатися на RSS

/Files/images/Емблема.jpg

Юні волиняни відпочивали в Польщі

/Files/images/novini/2015/lyutiy/ato_polscha/Польша1.JPG Луцькі школярі, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, відгукнулися на запрошення польського Товариства Червоного Хреста і побували у Польщі. Організаторами поїздки стали Міжнародна асоціація журналістів, на чолі з Хенріком Кошьчєльни та Товариство Червоного Хреста у Волинській області, керівником якого є Пришко Валентина Степанівна.

/Files/images/novini/2015/lyutiy/ato_polscha/Польша2.JPG Упродовж п’ятнадцяти днів двадцять сім учнів разом із вихователями - заступником директора з навчально-виховної роботи Луцької ЗОШ №23 Омельчук Тетяною Василівною та журналістом Волинського телебачення Софією Калюжною гостювали у мальовничому осередку Червоного Хреста - місті Мшана Дольна, де люб’язно їх зустрічав керівник цього закладу Вітольд Трепа.

/Files/images/novini/2015/lyutiy/ato_polscha/Польша3.JPG Захоплюючими були екскурсії у гірськолижне містечко Закопане, музей-копальню солі м. Вєлічка, костьоли, пам’ятки природи та архітектури.

Звісно, улюбленим місцем оздоровлення дітей став басейн та аква-парк. А тенісний та волейбольний турніри, прогулянки з норд-квокінгу, катання на лижах – все це додало позитивних емоцій, чудового настрою та бажання побути тут якомога довше.

/Files/images/novini/2015/lyutiy/ato_polscha/Польша4.JPG Творчість стала невід'ємною частиною програми перебування дітей у Польщі. Вони зустрілися із відомим польським майстром-гончарем. Крім того, юні українці стали учасниками ліплення фігур зі снігу, вправлялися у наданні першої медичної допомоги, здійснили прогулянку по історичному Кракові, взяли участь в офіційній зустрічі з Президентом Червоного Хреста Польщі – Станіславом Красіком.

/Files/images/novini/2015/lyutiy/ato_polscha/Польша5.JPG Комфортні умови проживання, повноцінне харчування та насичена чітко спланованими заходами розважальна програма, сприяли незабутнім враженням для дітей.

З приємними емоціями, гарними спогадами, подарунками школярі повернулись на рідну Волинь із бажанням побувати там знову.

/Files/images/novini/2015/lyutiy/ato_polscha/Польша6.JPG За гостинність на польській землі щиру вдячність Хенріку Кошьчєльни – голові Міжнародної асоціації журналістів висловив начальник управління освіти Олег Володимирович Гребенюк, начальник УМВС України у Волинській області Петро Петрович Шпига та директор Луцької ЗОШ №23 Мартинюк Віктор Семенович.

Тетяна Омельчук
Кiлькiсть переглядiв: 1157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.