/Files/images/Емблема.jpg

Розклад факультативних, індивідуальних, групових занять для учнів 5-11 класів у І семестрі 2019-2020 н.р.

Клас Вчитель Назва курсу Місце прове- дення Година заняття Зміна

Понеділок

5 Алпацька Л.А. Основи християнської етики Каб.31 12.00 – 12.45 І(ч/т)
6 Алпацька Л.А. Основи християнської етики Каб.63 12.50 – 13.30 І
6 Совершенко О.М. Українська мова Чит.зала 13.00 – 13.45 І
7 Самостян Р.Я. Історія України Каб.49 14.30 – 15.15 ІІ
8 Новосад Т.М. Українська мова Каб.64/67 13.40 – 15.15 ІІ
8 Кузьмич В.Ю. Основи медичних знань Каб.45 14.00 – 15.25 ІІ
8 Пашкетник В.А. Фізика Каб.34 13.45 – 14.30 ІІ
9 Пашкетник В.А. Фізика Каб.34 14.40 – 15.25 ІІ(ч/т)
10 Луцик Л.Н. Українська література Каб. 41/34 14.30 – 15.15 І
10 Сахнік С.М. Математика Каб.31 16.40 – 17.15 ІІ
11 Смалюк Р.А. Українська література Каб.67 13.40 – 14.25 ІІ
11 Сидорук І.М. Англійська мова Каб.20 15.35 – 16.20 ІІ

Вівторок

5 Трокун Т.В. Екологія рідного краю Чит.зала 10.55 – 11.40 І
5-6 Свиріпа І.А. Хореографія Хореографічна зала 10.40 – 11.25 І
6 Хвесик І.А. Географія Каб.48 12.45 – 13.30 І
7 Гвоздецька З.М. Математика Каб.20 14.30 – 15.15 ІІ
8 Пікун Г.П. Математика Каб.31 14.40 – 15.25 15.35 – 16.25 ІІ
8 Войтович В. Технічне моделювання Каб.22 15.00 – 16.35 ІІ
9 Гребенюк А.С. Англійська мова Каб.17 14.30 – 15.15 ІІ
10 Луцик Л.Н. Українська література Каб.34 14.30 – 15.15 ІІ
10 Онисюк І.Й. Технології Каб.26 14.15 – 15.20 ІІ
11 Шмідт Л.А. Фізика Каб.27 14.40 – 15.25 ІІ(ч/т)
11 Андрієвська А.І. Біологія Каб.41 15.20 – 16.05 ІІ(ч/т)
11 Смалюк Р.А. Українська література Каб.27 13.40 – 14.25 ІІ

Середа

5-6 Свиріпа І.А. Хореографія Хореографічна зала 10.40 – 11.25 І
6 Демчук Л.О. Українська мова Каб.67 10.55 – 11.40 І
7 Кузьмич В.Ю. Біологія Каб.45 14.00 – 14.45 ІІ
7 Лесик О.О. Українська мова Каб.37 13.40 – 14.25 ІІ
7 Ковальчук О.В. Фінансова грамотність Каб.34 12.00 – 12.45 І
8 Трокун Т.В. Екологія рідного краю Каб.45 14.45 – 15.30 ІІ
8 Боровицька І.Д. Хімія Каб.41 14.15 – 15.00 ІІ(ч/т)
8 Боровицька І.Д. Хімія Каб.41 15.00 – 15.45 ІІ
9 Андрієвська А.І. Екологія людини Чит.зала 16.30 – 17.15 ІІ
9 Демчук Л.О. Українська мова Каб.64 15.35 – 16.25 ІІ
10 Хвесик І.А. Географія Каб.37 14.30 – 15.15 ІІ
11 Боровицька І.Д. Хімія Каб.41 15.00 – 15.45 ІІ(ч/т)

Четвер

5 Трокун Т.В. Екологія рідного краю Чит.зала 11.50 – 12.35 І
5 Алпацька Л.А. Основи християнської етики Каб.44 11.50 – 12.35 І
6 Приймачук Т.В. Українська мова Каб.36 11.50 – 12.35 І
7 Тищенко О.В. Хімія Каб.41 14.30 – 15.05 ІІ
7 Риковська Т.Г. Географія Каб.45 14.30 – 15.15 ІІ
10 Гробова Г.І. Фізіологія людини Чит.зала 14.30 – 15.15 ІІ
10 Луцик Л.Н. Українська література Каб.34 14.30 – 15.15 ІІ
10 Газіна Г.І. Німецька мова Каб.16 14.40 – 15.25 ІІ
10 Сокольська І.Є. Англійська мова Каб.17 14.40 – 15.25 ІІ

П’ятниця

7 Лещинська О.О. Математика Каб.41 13.40 – 14.25 ІІ(ч/т)
7 Луцик Л.Н. Українська мова Каб.41 13.40 – 14.25 ІІ(ч/т)
7 Риковська Т.Г. Географія Каб.41 14.40 – 15.25 ІІ(ч/т)
8 Трокун Т.В. Екологія рідного краю Каб.45 14.40 – 15.25 ІІ(ч/т)
9 Шевчук С.Г. Українська мова Каб.63 14.40 – 15.25 ІІ(ч/т)
9 Лещинська О.О. Математика Каб.31 13.40 – 14.25 ІІ(ч/т)
11 Риковська Т.Г. Загальна географія Каб.20 14.40 – 15.25 ІІ(ч/т)
11 Потрапелюк Л.П. Математика Каб.27 14.30 – 15.45 ІІ

Графік занять зі старшокласниками (ЗНО)

у І семестрі 2019-2020 н.р.

Вчитель Предмет День проведення Каб. Година заняття Зміна
Боровицька І.Д. Хімія Середа 41 15.45 – 16.30 ІІ
Потрапелюк Л.П. Математика Понеділок 20 16.15 – 17.45 ІІ
Риковська Т.Г. Географія Середа 20 14.30 – 15.00 ІІ
Сидорук І.М. Англ. мова П'ятниця 20 15.35 – 16.20 ІІ
Солдатенко Н.М. Історія України Четвер 20 15.00 – 15.45 ІІ
Шмідт Л.А. Фізика Вівторок 27 14.40 – 15.25 ІІ
Гаврилюк О.С. Англ. мова Понеділок 27 14.30 – 15.15 ІІ
Демчук Л.О. Українська мова ті література Вівторок 45 14.30 – 15.15 ІІ
Андрієвська А.І. Біологія Вівторок 41 14.30 – 15.15 ІІ
Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.